R e k l a m a

Chamstwo w pajęczańskim ośrodku zdrowia…

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Chamstwo w pajęczańskim ośrodku zdrowia…

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #45980 Reply
  nova
  Gość

  Skoro mamy nową elewację ośrodka,pracownię,sprzęt,to może jeszcze tak nowy personel???? Zachowanie osób tam pracujących delikatnie mówiąc jest chamskie.Zdecydowana większość tych osób nie powinna pracować w służbie zdrowia,wiecznie zaspane,poirytowane i wkurzone,że pacjent nie wie wszystkiego i zadaje pytania.Sama byłam świadkiem takiej sytuacji,najbardziej szkoda starszych ludzi.Żenada!!!

  #45989 Reply
  mini
  Gość

  Dlatego wlasnie wiekszosc ludzi chodzi do przychodni dr Blachowskiego.Stara przychodnia to jakby sie w czasie cofnal.Zapisy rano w kolejce a lekarz po poludniu.Trzeba miec zdrowie i sporo wolnego zeby cos zalatwic.W prywatnym wymagaja to jakosc uslug zaraz lepsza, a w panstowym luzik, nikt uwagi nie zwroci a jak zwroci to sie pogodni pacjenta i dzien dalej plynie.

  #45991 Reply
  ewa
  Gość

  Zwolnić dla przykładu ze dwie paniusie , se posiedzą w kolejce w urzędzie pracy to i się kultury nauczą

  #46023 Reply
  Wiki
  Gość

  No i nowe hasła-napisy też mają na ścianach, ale najładniejsza jest „gazetka” w miejscowej „klinice” z cytatami: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” i „Nadzieja umiera ostatnia”, chory od razu czuje się lepiej po przeczytaniu tak optymistycznych haseł.

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Chamstwo w pajęczańskim ośrodku zdrowia…
Twoje informacje