R e k l a m a

Co się dzieje z IPP ???

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Co się dzieje z IPP ???

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 39)
 • Autor
  Wpisy
 • #45213 Reply
  Graża
  Gość

  W ostatnim numerze Ilustrowanego Przeglądu Przedszkolaka wydrukowano mój komentarz który zamieściłam na twojepajeczno. Miło było go zobaczyć ale chyba nie o to chodzi. Nie wiem co się dzieje w ich redakcji ale pora na zmiany. Dawniej przynajmniej połowa gazetki to były zdjęcia naszych pociech a teraz coraz więcej tego typu głupot. Jak ktoś będzie chciał poczytać komentarze to przecież wejdzie tutaj. Ja już dawno przestałam gazetkę kupować bo z numeru na numer jest coraz mniej zdjęć dzieci. Sugeruję powrót do korzeni i zamieszczanie jak największej ilości zdjęć maluchów bo ludzie przestaną ją nawet przeglądać w sklepie.

  #45215 Reply
  asd
  Gość

  Słyszałem,że Naczelny IPP nie ma czasu na pisanie. Podobno woli dobre pieniądze za nagłośnienie Dnia Kobiet przez Lagap dla wójta Stolarczyka w Rząśni. Ktoś mówił, że to takie artykuły sponsorowane są później w IPP za to. Pewny nie jestem – tak tylko mi ulica doniosła. Ciekawe, czy to prawda ?

  #45224 Reply
  Xyz
  Gość

  Naczelny IPP ma czas na pisanie, ciekawe czy nie jego są te negatywne komentarze… a później w gazecie daje przedruki? IPP to gazeta przeciwko Tokarskiemu. Należałoby zadać pytanie: kto wyprowadzał pieniądze z kina?

  #45225 Reply
  Kot
  Gość

  A ten Pan Naczelny to nie był karany, za kradzież pieniędzy w kinie?

  #45226 Reply
  Xyz
  Gość

  Burmistrz Tokarski nie zamieszcza ogłoszeń w IPP to pisze zawsze o Nim i Pajęcznie negatywnie. Widać kto płaci po artykułach.

  #45228 Reply
  groszek
  Gość

  Media nie są święte… Każdy tytuł w powiecie pajęczańskim ma coś za uszami. Słynne artykuły sponsorowane, okolicznościowe życzenia, naciagane konkursy, materiały organizatora i podajrzane fuchy. Niestety internetowe portale też dały się w to wciągnąć. Smutne jest również to, że jakość artykułów systematycznie spada. Chcociaż racja, ze IPP jest w tej stawce liderem.

  #45234 Reply
  koko
  Gość

  Pan Przygodzki bardzo nie lubi burmistrza sądząc po jego artykułach.No właśnie-jak tam z pieniędzmi z kina?

  #45237 Reply
  Myśląca
  Gość

  Zdjęcia dzieci? Na Pejsbuku masz tego pełno, jeśli cię to kręci…

  #45248 Reply
  Pajecok
  Gość

  Tylko złodziej widzi w drugim człowieku złodzieja…prawda? Panie Naczelny.

  #45249 Reply
  Kubuś
  Gość

  Ciekawe ile płaci Przygodzkiemu Burmistrz Tokarski? Co tydzień na pierwszej stronie to musi kosztować☺ha, ha, ha☺

  #45251 Reply
  Olka
  Gość

  Ile można oglądać jedne i te same dzieci? Z wielkim szacunkiem dla rodziców i rodziny, ale gazeta nie ma za zadanie tylko i wyłącznie umieszczać zdjęć dzieci. Ludziom się nie dogodzi, bo albo za dużo jednego, albo drugiego. Widocznie coś z musi być na rzeczy z tymi pieniędzmi, skoro jest o tym głośno. A co do naczelnego IPP to nie znam osobiście, ale może nie oczerniajcie człowieka skoro nie macie pewnych informacji. A jeżeli on się tutaj tak udziela (prawdopodobnie) to może sam wyjaśni sprawę i rozwieje Wasze domysły?

  #45256 Reply
  JELEO
  Gość

  Ja jedno pytanko do pana Naczelnego IPP jaka szkola dziennikarska haaaaaaaa

  #45281 Reply
  Kiler
  Gość

  Informacje są pewne. Był karany?

  #45282 Reply
  kdjdj
  Gość

  Dajcie spokoj z ta szkola dziennikarska.Ile ludzi pracuje w innych zawodach niz sa wyksztalceni.Chce to pisze, moze sobie dac do sprawdzenia do tzw edytora tekstow. A czy naczelny z Kulis Powiatu ma skonczone dziennikarstwo!!! Po latach pisania ludzie sa calkiem niezle wprawieni w pisaniu i dyplom im nie potrzebny.
  A czy byl karany czy nie to inna bajka.

  #45355 Reply
  Kot
  Gość

  Nic ciekawego w tej gazecie nie ma, jeśli można to wogóle gazetą nazwać. Źenada.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 39)
Odpowiedz do: Co się dzieje z IPP ???
Twoje informacje