R e k l a m a

drogi w powiecie

 • This topic has 15 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 7 years temu by 10warta.
Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #52459 Reply
  mario
  Gość

  pytanie do zarządu powiatu pajeczańskiego.marszałek wojęwództwa W.Stępień ogłosił że województwo łódzkie otrzymalo 61 mln. zł na remonty dróg gminnych .powiatowych.o jaka kwotę aplikował powiat na remont drogi pajęczno -siemkowice -przez Dylów szlachecki?Oile w ogóle występował.

  #52460 Reply
  grot
  Gość

  I myślisz że ktoś Ci odpowie ? Chyba żartujesz…Oni uważają że mamy tutaj świetne drogi i nie trzeba a poza tym maja pewnie coś pilniejszego do roboty niż staranie się o środki.

  #52461 Reply
  mario
  Gość

  Grot.zgadzam się z Tobą .Ale cóż niech wiedzą że MY też wiemy.JAK PLUJĄ TO POWIEM ŻE PADA.

  #52463 Reply
  ołówek
  Gość

  Z tego jak rozdzielane są fundusze wynika, że województwo łódzkie kończy się w granicach Piotrkowa. Nie pierwszy raz już ta skrajna, południowa, nasza część traktowana jest po macoszemu. Na drogi nikt nie łoży, ŁKA nawet nie dojeżdża do Radomska no bo po co? Cała kasa z województwa pompowana jest w sumie w samą Łódź i jej ościenne powiaty.
  Dla nas jeśli już to najwyżej na folklor kilka tysięcy zł i niech się ludzie cieszą.
  Ale z drugiej strony kto ma o to zadbać? Przecież w naszym powiecie nie ma gospodarza. Tu nawet nie ma komu trawy w przydrożnych rowach wykosić tylko tek sterczą i straszą te badyle całe lato.

  #52467 Reply
  123
  Gość

  Województwo nie kończy się w Piotrkowie. Śmieci z Łodzi będą wozili do Dylowa. Przewiduje to projekt nowego planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Łódzkiego który poszerza nasz region o miasto Łódź. Skoro samorządowcy nic z tym nie robią to może chociaż media zainteresują się tematem.

  #52469 Reply
  jotos
  Gość

  Za to wysypisko śmieci w Pajęcznie to ktos powinien odpowiedzieć. Po co nam ono ? Co z tego mamy że jesteśmy miejscem do wysypywania odpadów dla znacznej części woj śląskiego i łódzkiego ? I czy ewentualne korzyści których nie mamy oprócz oczywiście szczurów i śmieci są w stanie nam zrekompensować straty krajobrazowe i obniżenie jakości życia ?
  Wielka też łaska że ktoś naprawi zniszczoną drogę na Dylów Szlachecki. Psi obowiązek Eko-regionu. Lobbe / Remondis/ odbierało od nas śmieci wywożąc je poza Pajęczno i na dodatek było tanio a teraz co ? Smród, drogo , zniszczone drogi , szczury i cholera wie co jeszcze . A nasze władze jeszcze pozwalają na rozbudowę wysypiska. Mam tylko nadzieję że za dwa lata podczas wyborów samorządowych ludzie w końcu przejrzą na oczy.

  #52480 Reply
  mario
  Gość

  Chyba urzędnicy powiatu nie czytają tej strony.WIELKA CISZA.Mam cicha nadzieję że lokalne media o to zapytają.Chyba że jest wakat na stanowisku pozyskiwania środków unijnych i nie miał kto opracować projektu.E chyba miał w tym czasie urlop.SIE NAROBIŁO .JAKIŚ KMIOT Z DYLOWA SZL.ODWAŻYŁ SIĘ ZAPYTAĆ.

  #52483 Reply
  awe123sd2
  Gość

  może zorganizujemy jakiś protest?

  #52489 Reply
  On
  Gość

  Władze powiatowe g… interesuje co sądzą ludzie :/ To już lepszy byłby PIS przynajmniej byłaby praca dla innych 🙂

  #52494 Reply
  Krzys
  Gość

  Trzeba być nieźle „stukniętym”, aby zadawać pytanie urzędnikom na forum i mieć pretensje, że nie odpisują (dobrze, że przynajmniej nie na Pudelku) 🙂 Do zadawania pytań urzędnikom służy BIP – Biuletyn Informacji Publicznej. Każdy zainteresowany może uzyskać tam informacje lub zadać pytanie. Myślenie nie boli 🙂 Pozdrawiam

  #52498 Reply
  Lusiek
  Gość

  PiS-u powiat nie interesuje. Tam nie ma pensji 30 000 zł jak w PGE Bełchatów czy KGHM.

  #52500 Reply
  Kwachu
  Gość

  A PO interesował powiat??? Tusk przyjechał do duzych zakładów po kase na kampanie a Wasz powiat miał tam gdzie teraz ma Polske i Polaków!!! Siedzi na tej stonie z 5-10 troli i tylko pluje jadem na PIS! Czerwone korzenie jednak do czegos zobowiazuja!!! 🙂

  #52502 Reply
  Lusiek
  Gość

  Mówisz o komunistycznych korzeniach pana Piotrowicza z PiSu, który jako prokurator oskarżał ludzi w stanie wojennym? A może o korzeniach pana europosła PiS Janusza Wojciechowskiego, wielkiego mentora naszej złotej pani poseł, który od późnych lat 70 był sędzią PRL i zajmował wysokie stanowiska w sądach? O kim mowa?

  #52503 Reply
  kotek
  Gość

  „Siedzi na tej stonie z 5-10 troli i tylko pluje jadem na PIS!” – a Soros za Biedronką płaci im hajs za posty!

  #52575 Reply
  Taka prawda
  Gość

  Miejscowości mniejsze od Pajęczna czy Działoszyna załatwiają sobie obwodnice, a urzędnicy z naszego powiatu tylko siedzą na ciepłych posadkach, które grzeją dla swoich znajomych i rodzin. Zero inicjatywy i tylko obietnice przed kolejnymi wyborami.

  http://ssc.siskom.waw.pl/statystyka/zestawienie-kemo.PNG

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 16)
Odpowiedz do: drogi w powiecie
Twoje informacje