R e k l a m a

Euro 2016 – Pajęczańska strefa kibica

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Euro 2016 – Pajęczańska strefa kibica

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #46430 Reply
    Mieszkaniec Pajęczna
    Gość

Niedługo będzie Euro 2016, większe miasta w Polsce na pewno zorganizują u siebie coś takiego jak strefy kibica , żeby można było obejrzeć mecz Reprezentacji Polski, w dużym gronie kibiców.
    Może Pajęczno mogłoby stworzyć u siebie „Pajęczańską strefę kibica” na czas trwania Euro 2016 ?
    Można by stworzyć taką strefę kibica w amfiteatrze ( rzadko kiedy wykorzystują amfiteatr do jakichkolwiek kulturalnych imprez ) , na scenie rozłożyć telebim , a na widowni , chętni kibice przyszliby obejrzeć tam wspólnie mecze naszej reprezentacji .
    Niekoniecznie musi być to za darmo , wejście na taką strefę kibica kosztowałoby np. 5 zł od osoby .
    Ewentualnie można taką strefę kibica zrobić na stadionie Zawiszy . Na boisku rozłożyć telebim , a na widowni, chętni kibice przyszliby obejrzeć tam wspólnie mecze naszej reprezentacji.

Myślę , że byłoby dużo chętnych , żeby przyjść do takiej strefy kibica i dobrze się bawić, oglądając mecze naszej reprezentacji na Euro 2016. 🙂

Co wy na to ?

#46431 Reply
    ADS
    Gość

Myślę, że opłaty licencyjne „zjadłyby” imprezę 🙂

#46432 Reply
    XyZ
    Gość

Jestem za!

#46436 Reply
    Gzik
    Gość

No byłoby fajnie 🙂

#46437 Reply
    karo
    Gość

Myśle że jest to do „uciągnięcia ” przez urząd gminy i firmę zapewniającą catering na tej imprezie.

#46534 Reply
    Krzysztof
    Gość

Bardzo dobry pomysł. Chętnie obejrzałbym mecz w takim towarzystwie i w takiej scenerii

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Euro 2016 – Pajęczańska strefa kibica
Twoje informacje