R e k l a m a

Kolejna zima, kolejne palenie plastikami = więcej raka

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Kolejna zima, kolejne palenie plastikami = więcej raka

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #54246 Reply
  Rysiek
  Gość

  Jak w temacie niedziela popołudnie spacer, i co? Ano znowu ludzie palą plastikami, śmieciami, pozdrawiam laboratorium piękny żółto gęsty dym. Nie wiem ludzie sami siebie trujecie, rak w Pajęcznie widać modny, bo nikt z tym nic nie robi. gdzie są służby, patrole????

  #54247 Reply
  XyZ
  Gość

  Niestety potwierdzam. Wystarczy wejść na osiedle ulica Wschodnia czy Zchodnia i świata nie widać takie zadymione. Cóż w większych miastach kontroluje to Straż miejska, a u nas? To jest dobre pytanie.

  #54264 Reply
  Karol
  Gość

  Wladzo obudź sie

  #54270 Reply
  jaKa
  Gość

  i po co segregować śmieci, jak dobrze się palą

  oszczędność na opale, ciepło jest, a to że śmierdzi i truje to tylko skutek uboczny…

  bezmyślność człowieka nie zna granic

  #54358 Reply
  Janek
  Gość

  W innych miastach za palenie są mandaty 500pln a tutaj widać pan policjant z auta nie wysiądzie bo zimno, (a zadymiona cała ulica!!!) jeszcze nie daj Boże jacyś znajomi palą śmieciami, bo w Pajęcznie każdy każdego, ja dziś tobie ty mi jutro. Jest cementownia, spalarnia, a ludzie się dziwią że i niedługo nowe śmietnisko będzie, palcie dalej śmieciami, każdy ma gdzieś zdrowie to tak jest. Czekam na otwarcie wysypiska z elektrowni atomowych

  #54360 Reply
  jotos
  Gość

  Dwa dni temu około szedłem Reymonta i Długosza.Wszechobecny smród palonych śmieci. Nie ma chyba regionu Pajęczna gdzie ludzie nie wspomagają ogrzewania domów palonymi śmieciami. Obserwując to chyba w tym roku wygląda chyba najgorzej.
  Będąc tak „dbającym” o środowisko społeczeństwem nie powinniśmy chyba krytykować spalarni w cementowni czy powiększenia wysypiska śmieci…

  #54364 Reply
  pawel
  Gość

  nie usprawiedliwiam palenia śmieciami w piecach ale dopóki ludzie będą zarabiać po 1300 zł
  a węgiel czy inny opał będzie po 700 zł to nie dziwcie się że ludzie będą palić śmieci. To po pierwsze a po drugie dlaczego powiat nie stara sie o dofinansowanie na wymiane kotłów na te najnowszej generacji?

  #54365 Reply
  Ginek
  Gość

  Paweł dobrze pisze. Sam wolałbym palić gazem, ale niestety mnie nie stać. Mam znajomych w okolicach Halle (Niemcy). Tam wszyscy ogrzewają gazem i nawet nie zwracają uwagi na koszty. Komputer steruje ogrzewaniem i koszty się nie liczą. Czekam na realne kroki rządzących w kierunku godziwych zarobków dla zwykłych ludzi. Jak nic się nie zmieni to będzie ostatnia kadencja w której głosowałem na obecną partię rządzącą.

  #54367 Reply
  efjeidujwiudh
  Gość

  Wieluń znalazł rozwiązanie, widocznie tylko u nas się nie da:

  http://radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=22471

  #54370 Reply
  Paryk
  Gość

  A co dadzą kotły nowszej generacji? Za darmo bym nawet ich nie chciał, bo trzeba w nich palić tylko groszkiem, i to jeszczE odpowiednim, a zwykłym m9gę palić czym chce, i niekoniecznie śmieciami. Ludzi nie bylo, nie jest, i nie będzie jeszcze długo stać na to, żeby wprowadzać takie fanaberie.

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Kolejna zima, kolejne palenie plastikami = więcej raka
Twoje informacje