R e k l a m a

Korepetycje z języka angielskiego możliwy dojazd do ucznia

Pajęczno Forum Ogłoszenia Korepetycje z języka angielskiego możliwy dojazd do ucznia

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #21785 Reply
  Agnieszka
  Gość

  Jestem absolwentką filologii angielskiej, specjalność: nauczanie języka angielskiego. Udzielę korepetycji indywidualnych lub w parach na różnych poziomach zaawansowania. Oferuję naukę języka angielskiego od podstaw z dostosowaniem do poziomu ucznia. Proponuję urozmaicone lekcje z naciskiem na konwersację, z elementami nauki pisania, gramatyki oraz rozumienia tekstu ze słuchu i tekstu czytanego. Zapewniam materiały dydaktyczne w cenie lekcji. Lekcji udzielam na terenie Rząśni, możliwy jest również dojazd do ucznia. Więcej informacji pod numerem telefonu:539408945 lub drogą mailową: agnieszkawrobel137@wp.pl.
  Serdecznie zapraszam.

  #21840 Reply
  wercia
  Gość

  Skoro ogłaszasz sie na portalach to widocznie nie jestes najlepsza nauczycielka. Dobry nauczyciel zawsze ma duzo uczniów nie ogłaszajac sie nigdzie!

  #21900 Reply
  robert
  Gość

  wercia.. reklama to dzwignia do sukcesu ,jezeli tego nie kumasz to chyba jestes troszke do tyłu .argument ktorego uzyłas to kiepski argument .

  #22004 Reply
  marketer
  Gość

  Wercia chyba jesteś z konkurencji, przecież każdy wie, że reklama to podstawa. Dużo uczniów to mają nauczyciele którzy uczą w szkole i przy okazji udzielają korepetycji 🙂

Przeglądajasz 4 wpisy - od 1 do 4 (z 4)
Odpowiedz do: Korepetycje z języka angielskiego możliwy dojazd do ucznia
Twoje informacje