R e k l a m a

Nie bierzcie mecenasa Wojciech Kalinowski

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Nie bierzcie mecenasa Wojciech Kalinowski

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #54106 Reply
  Anna
  Gość

  Opinia o: Mecenas Kalinowski Wojciech
  Ze szczerego serca nie polecam nikomu tego prawnika. Od początku wyrażał opinie sprzyjające stronie przeciwnej w sprawie. Własnoręcznie zrobiony wniosek był do niego wysłany z zapytaniem o jego zdanie. Odpowiedział po kilku miesiącach chcąc mieć dodatkowe dokumenty. Wiedział, że zależało mi na szybkim terminie sprawy ale nic nie powiedział, że nie ma czasu aby moją sprawą od razu się zająć. W żadnym wypadku nie chciał kontaktować się poprzez internet (mieszkam za granicą). Za wysłanie jednego listy do strony przeciwnej, 3 listy od mnie i 2 rozmowy telefiniczne (ja dzwoniłem) policzył sobie prawie 550 zł. Nie polecam.

  #54107 Reply
  Komor
  Gość

  A ja se wezme i już! Widzę, że konkurencja nie śpi! Od początku niby wyrażał opinie korzystne dla przeciwnej strony a ty co? Wtedy trzeba było reagować. Jak jesteś gupią gęsią to dobrze, że cie skasował. Myślała paniusia (czy paniuś bo nie idzie wywnioskować z tych wypocin), że jak wynajmie adwokata to będzie na każde skinienie jak biały murzyn.
  Ja tam go polecam. Bardzo dobry fachowiec, choć faktycznie lubi stawiać do pionu nowobogackich co to im słoma z butów wystaje.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
Odpowiedz do: Nie bierzcie mecenasa Wojciech Kalinowski
Twoje informacje