Ochrona domu !!

Pajęczno Forum Ogłoszenia Ochrona domu !!

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Jacek 11 miesiące, 3 tygodnie temu.

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #27876 Odpowiedz

  Robert

  Witam. W związku z tym że coraz częściej się słyszy o tym że zostają okradane różne posiadłości w dniu imprez okolicznościowych (wesela itp) gdy nikogo nie ma w domu.
  Oferuję ochronę w tym dniu. Za niewielką opłatą. Złodziej nie wejdzie 🙂 Proszę o wiadomość na robles3@wp.pl w treści proszę podać nr telefonu na pewno oddzwonię. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam o pełną mobilizacje nie dajmy okraść się ze swojego dorobku.

  #27878 Odpowiedz

  Robert

  Pracuję jako pracownik ochrony więc wszystko będzie profesjonalne. w zależności od rozmiarów posesji istnieje możliwość ochrony mienia przez 2 osoby. Nr tel proszę podawać w mailu oddzwonimy.

  #27929 Odpowiedz

  Mirek

  Takie rzeczy zleca się raczej komuś znajomemu, albo rzeczywiście firmie ochroniarskiej. Nie wiem czy warto zaufać tak na słowo. Choć oczywiście nie wykluczam dobrej usługi tego typu.

  #27933 Odpowiedz

  ALA

  JAK CZYTAM TO OGŁOSZENIE Z OCHRONĄ DOMU TO PRZYPOMINA MI SIĘ SYTUACJA Z TEGOROCZNYCH WAKACJI. BĘDĄC W GDAŃSKU, JEDEN PAN OFEROWAŁ MI POPILNOWANIE SAMOCHODU(NA PARKINGU Z PARKOMETREM) ZA NIEWIELKĄ OPŁATĘ, NIE ZGODZIŁAM SIĘ I ZADZWONIŁAM NA POLICJE . WIDZĄC TO PAN, KTÓRY ZAŻĄDAŁ ODE MNIE PIENIĘDZY( W TOWARZYSTWIE DWÓCH KOLEGÓW) , SZYBKO ODDALIŁ SIĘ Z TEGO PARKINGU. POLICJA PRZYJĘŁA ZGŁOSZENIE. ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONY CZAS PARKOWANIA, NIE WIEM CO BYŁO DALEJ. PO POWROCIE NA PARKING AUTO ZASTAŁAM W NIENARUSZONY STANIE. Z OFERTĄ PILNOWANIA NAJLEPIEJ ZWRACAĆ SIĘ DO ZNAJOMYCH>
  OFERTY TYPU PRZYPILNUJE CI ZA OPŁATĄ, DAJĄ WIELE DO MYŚLENIA I MOGĄ SPROWADZIĆ NA SIEBIE PROBLEMY.
  PS PAN MUSI BYĆ SŁABYM OCHRONIARZEM, SKORO SZUKA SIĘ PRACY DORYWCZEJ

  #27934 Odpowiedz

  Maczo

  popilnuje CI domu a pozniej jak wroce to zastane gołe sciany 🙂

  #27959 Odpowiedz

  abc

  a nie bo płytki 😛

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Ochrona domu !!
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m a
7,385FanówLubię
71,637ObserwującychObserwuj
465SubskrybentówSubskrybuj
R e k l a m a