R e k l a m a

Ochrona domu !!

Pajęczno Forum Ogłoszenia Ochrona domu !!

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #27876 Reply
  Robert
  Gość

  Witam. W związku z tym że coraz częściej się słyszy o tym że zostają okradane różne posiadłości w dniu imprez okolicznościowych (wesela itp) gdy nikogo nie ma w domu.
  Oferuję ochronę w tym dniu. Za niewielką opłatą. Złodziej nie wejdzie 🙂 Proszę o wiadomość na robles3@wp.pl w treści proszę podać nr telefonu na pewno oddzwonię. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam o pełną mobilizacje nie dajmy okraść się ze swojego dorobku.

  #27878 Reply
  Robert
  Gość

  Pracuję jako pracownik ochrony więc wszystko będzie profesjonalne. w zależności od rozmiarów posesji istnieje możliwość ochrony mienia przez 2 osoby. Nr tel proszę podawać w mailu oddzwonimy.

  #27929 Reply
  Mirek
  Gość

  Takie rzeczy zleca się raczej komuś znajomemu, albo rzeczywiście firmie ochroniarskiej. Nie wiem czy warto zaufać tak na słowo. Choć oczywiście nie wykluczam dobrej usługi tego typu.

  #27933 Reply
  ALA
  Gość

  JAK CZYTAM TO OGŁOSZENIE Z OCHRONĄ DOMU TO PRZYPOMINA MI SIĘ SYTUACJA Z TEGOROCZNYCH WAKACJI. BĘDĄC W GDAŃSKU, JEDEN PAN OFEROWAŁ MI POPILNOWANIE SAMOCHODU(NA PARKINGU Z PARKOMETREM) ZA NIEWIELKĄ OPŁATĘ, NIE ZGODZIŁAM SIĘ I ZADZWONIŁAM NA POLICJE . WIDZĄC TO PAN, KTÓRY ZAŻĄDAŁ ODE MNIE PIENIĘDZY( W TOWARZYSTWIE DWÓCH KOLEGÓW) , SZYBKO ODDALIŁ SIĘ Z TEGO PARKINGU. POLICJA PRZYJĘŁA ZGŁOSZENIE. ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONY CZAS PARKOWANIA, NIE WIEM CO BYŁO DALEJ. PO POWROCIE NA PARKING AUTO ZASTAŁAM W NIENARUSZONY STANIE. Z OFERTĄ PILNOWANIA NAJLEPIEJ ZWRACAĆ SIĘ DO ZNAJOMYCH>
  OFERTY TYPU PRZYPILNUJE CI ZA OPŁATĄ, DAJĄ WIELE DO MYŚLENIA I MOGĄ SPROWADZIĆ NA SIEBIE PROBLEMY.
  PS PAN MUSI BYĆ SŁABYM OCHRONIARZEM, SKORO SZUKA SIĘ PRACY DORYWCZEJ

  #27934 Reply
  Maczo
  Gość

  popilnuje CI domu a pozniej jak wroce to zastane gołe sciany 🙂

  #27959 Reply
  abc
  Gość

  a nie bo płytki 😛

Przeglądajasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6)
Odpowiedz do: Ochrona domu !!
Twoje informacje