R e k l a m a

Odsniezanie dróg w powiecie!

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Odsniezanie dróg w powiecie!

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #56472 Reply
  Fuckpowiat
  Gość

  Wczoraj jadąc do Częstochowy od Starej Brzeźnicy do Broniszewa( granicy województwa) było lodowisko. Była godzina 20:00 a przez cały dzień nie przejechała tam piaskarka. Samochody nie jechały szybciej niż 20-30 km/h. Na moich oczach dwa samochody po sobie wpadły w poślizg, na szczęście nie zakończyło się to rowem ani zderzeniem z innym samochodem. Od znaku woj.slaskie jezdnia w idealnym stanie. Nie wiem,czy pajeczno ma w du..e gminy powiatu i dbają tylko o swoje drogi i dk42,czy na drogi wojewódzkie brakuje kasy,nmoze stary Jelcz sobie nie radzi z 5 CM śniegiem? To jest żałosne,zeby w czasach,kiedy zimy nie ma a śnieg spadnie może 3 razy nie dbano o drogi!!! Wczoraj sprawa została zgłoszona do województwa i do TVN ( zdjęcia i nagranie z wideorejestratora)

  #56548 Reply
  Fuckpowiat
  Gość

  Dodane dzisiaj a chodziło o sytuację z poniedziałku 2.01

  #56577 Reply
  nalewacz
  Gość

  wreszcie!spadł śnieg będzie odrobina radości dla dzieci, budowa zamków, lepienie bałwanów SUPER ! a co robią dorośli ano właśnie,oparci na łopatach czekają aż przejedzie odśnieżarka ,czysta ulica więc do roboty.Śnieg zalegający na”moim” podwórku na ulice,śnieg na ”moim”chodniku na ulicę. A CO mam czysto.ALE ULICA BURAKU JEST ZNOWU ZAŚNIEŻONA !!!.Takim postępowaniem uczycie te bawiące się obok małe dzieci dziadostwa poprzez zabawę.

  #56578 Reply
  ktoś_tam
  Gość

  Za odśnieżanie dróg wojewódzkich odpowiada GDDKiA , powiatowi nic do tego . Ciekawe czy jak spadnie śnieg to odśnieżasz swoje podwórko czy sąsiada ?

  #56618 Reply
  Droga42
  Gość

  Jechałem wczoraj jechałem tą trasą i jeździły pługo-piaskarki 😉

  #56626 Reply
  Jan
  Gość

  Wieczorem w naszym powiecie było już o wiele lepiej niż w częstochowskim – od Częstochowy do Ważnych Młynów masakra.

  #56635 Reply
  Dani
  Gość

  Dziś po południu od Nowej Brzeźnicy do Kokawy lodowisko na drodze, szybciej niż 40-50 km/h nie dało się jechać, ale odważnych nie brakowało, jednego w Ważnych Młynach z rowu wyciągali

  #56707 Reply
  alek
  Gość

  za drogi wojewódzkie odpowiada u nas http://www.zdw.lodz.pl/ a nie GDDKiA ….

  #56798 Reply
  Hubert
  Gość

  co Ci da sól czy piach przy takim mrozie ? nic ! dostosuj jazdę do warunków panujących na drodze i gitara. nie na cudów żeby usunąć lód przy takiej temp .

  #56804 Reply
  margaret
  Gość

  No sory sól i piach może samo nic nie poradzą na takie drogi i mrozy ale solanka już tak! Dlaczego od Dworszowic Kościelnych droga jest ładna do Pajęczna a od Cżestochowy do Ważnych młyn jakaś masakra

Przeglądajasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10)
Odpowiedz do: Odsniezanie dróg w powiecie!
Twoje informacje