Oferta do Seniora Philippa w Calw
Pajęczno › Forum › Ogłoszenia › Oferta do Seniora Philippa w Calw
- This topic has 0 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 5 years, 12 months temu by
Anna.
-
AutorWpisy
-
Anna
GośćInterkadra to Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Jesteśmy firmą godną zaufania.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Opiekunka do Seniora Philippa z zaawandowaną demencją
Atuty oferty:
– osobny pokój z łazienką w domu w Calw
– samochód do dyspozycji
– 5 razy w tygodniu Pflegedienst
– dostęp do Internetu
– sklepy w pobliżu.
O ofercie:
Podopieczny ma 91 lat i mieszka z żoną, która wymaga jedynie pomocy w prowadzeniu domu, poza tym jest samodzielna. Senior cierpi na zaawansowaną demencją, jest aktywny w nocy. Pan Pfilipp wymaga podtrzymywania i wsparcia przy chodzeniu, porusza się przy rollatorze. Pan potrzebuje pomocy w jedzeniu posiłków i toalecie, wymaga zmiany pieluchomajtek.
Zadania:
– pomoc w ubieraniu/higienie
– prowadzenie gospodarstwa domowego
– towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego.
Oczekiwania:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
– życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych
– prawo jazdy.
Oferujemy:
– otrzymasz wynagrodzenie do 1400 EUR netto
– zyskujesz legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
– gwarantujemy składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4700 zł brutto)
– minimum formalności – jedna, czytelna umowa
– możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC
– zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów
– wysokiej jakości opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.
Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Specjalisty ds. rekrutacji w Łodzi na nr tel. :
666 826 912
Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
-
AutorWpisy