R e k l a m a

Ogólnopoloskie targi końskie

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Ogólnopoloskie targi końskie

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
 • Autor
  Wpisy
 • #34691 Reply
  kibic
  Gość

  A gdzie zapodział się materiał o bardzo „dochodowej” imprezie Ogólnopolskie Targi Końskie,
  swoją drogą ciekawe czy kiedy wygra wybory na burmistrza jakiś zapalony akwarysta będą jakieś Ogólnopolskie Targi Rybek Akwariowych? Już widzę te ogromne zyski dla miasta !!!!!!!!!

  #34692 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  Zapowiedź targów została zdjęta ponieważ już się odbyły. Wkrótce na stronie pojawi się relacja z imprezy.

  #34693 Reply
  kibic
  Gość

  Zapowiedź: „Monitoring miejski w Pajęcznie” czy to znaczy, że niedługo temat zostanie zdjęty i pojawi się relacja?

  #34694 Reply
  Redakcja
  Keymaster

  Nie do końca rozumiem tok myślenia, ale postaram się odpowiedzieć.
  Wpisy dotyczące imprez, które się już odbyły są zdejmowane, tzn. można je znaleźć w aktualnościach, zamiast nich zamieszczamy relację z danego wydarzenia. Oczywiście montaż monitoringu nie jest imprezą, ale od razu uspokajam, że kiedy system zacznie funkcjonować również zamieścimy odpowiedni materiał 🙂

  #34721 Reply
  anna
  Gość

  Proszę o informacje w jaki sposób został ukarany „właściciel – potwór” umierającego konia, którego przywiózł na sprzedaż na targi w dniu 9 maja 2015 r. Byłam świadkiem zajścia i „interwencji” pani weterynarz i policji.
  Konik roczny czarny bardzo wychudzony z opuszczoną głową, wyciągniętym wiszącym językiem, z dziurą w klatce piersiowej i wystającą z niej kością po którym chodziły roje robaków- wszy itp. Właściciel kiedy pytałam o cenę chciał za niego 2.000 zł i jeszcze radośnie uderzył go batem. Konik ledwo stał na nogach. Zawołano p.weterynarz która przyszła w asyście policji. Nawet nie chciała podejść do biednego konia tylko z odległości ok.8 metrów oceniała, że jest zabiedzony. Gdyby podeszła bliżej z pewnością zmieniłaby zdanie. Podczas interwencji „właściciel” ciągle zmieniał zdanie, że to nie jego koń, że dopiero go kupił, że to kolegi itp. nie chciał nawet podać swojego nazwiska . Kiedy zaczął się szum to szybko schował konia i nie kazał nawet fotografowi zrobić zdjęcia.
  Jestem zawiedziona bardziej ceni się katów niż biedne zwierzęta.

  #34748 Reply
  nie_mogę
  Gość

  Anno – tego w reportażu z targów końskich na pewno nie zobaczysz

  ale wiadomo – gmina zarabia na targach miliardy 😀

  #34752 Reply
  kibic
  Gość

  Szkoda, że nie nagrałaś.

  #34756 Reply
  mater
  Gość

  Jeśli to prawda co piszesz a organizatorzy , policja i weterynarz dopuścili do takiej sytuacji i zachowań to jest to skandal. Jeśli ktoś nagrał to zajście lub zrobił zdjęcia to powinno zostać opublikowane.

  #34766 Reply
  anna
  Gość

  Może miejscowy fotograf który robił reportaz z imprezy coś opowie, a ma co opowiadać.

  #34767 Reply
  Iga
  Gość

  Ale wy zaszczuci jesteście!! żenujące. Wszystko źle, wszystko niedobrze, wszystko do dupy. Wyjedźcie do Irlandii i będzie spokój.

  #34919 Reply
  Baca
  Gość

  Iga śledząc Twoje komentarze można dojść do tylko jednego wniosku – broń Panie Boże jakichkolwiek niepochlebnych komentarzy na temat władzy. Wszystko jest bardzo dobrze i tylko my głupi nie umiemy tego dostrzec.
  Wytłumacz dlaczego na forum zawsze stajesz w ich obronie? Paweł Kukiz takim jak Ty już pokazał gdzie ich miejsce, a niedługo cała część niezadowolonego społeczeństwa takich jak Ty wyśle do Irlandii z biletem w jedną stronę razem z ukochaną przez Ciebie władzą.

  #34923 Reply
  Iga
  Gość

  A czytając twoje baca czy tam cienka kiełbasa można tylko usiąść i płakać jakie to u nas wszystko złe i do dupy. Jak nie pasuje, to za zachód tam będziesz szczęśliwy!

  #34924 Reply
  Baca
  Gość

  Zamiast Iga pisz Przy korycie

  #34925 Reply
  Iga
  Gość

  ty też się podpisz CWANIACZKU 😉 chociaż nie musisz każdy wie o kogo chodzi 🙂

  #35241 Reply
  Franko
  Gość

  Lepiej zajmijcie się biednymi i chorymi ludźmi anie zwierzętami… W Polsce bardziej się martwią o zwierzyne niż o człowieka! To jest nienormalne!!!

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 15)
Odpowiedz do: Ogólnopoloskie targi końskie
Twoje informacje