R e k l a m a

Opiekunki Niemcy

Pajęczno Forum Ogłoszenia Opiekunki Niemcy

• This topic is empty.
Przeglądajasz 5 wpisów - od 16 do 20 (z 20)
  • Autor
    Wpisy
  • #86467 Reply
    Jaga
    Gość

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w Niemczech jako opiekunka, pieniądze są bardzo dobre, oczywiście jeżeli pracuje się z firma, która dba o swoich pracowników i dba o to, by byli zadowoleni i długo współpracowali, ja miałam to szczescie, ze trafiłam na lojalna firmę, wypłacalną, polecam współpracę z firmą Serana

#90553 Reply
    Nina
    Gość

Ja wyjedżam zawsze za pośrednictwem firmy HilfeMed i mogę śmiało wam ją polecić. Super oferty, świetne stawki. Zapewniają transport, kartę EKUZ, wsparcie wykwalifikowanego koordynatora i wiele innych rzeczy. Nigdy nie spotkałam się u nich z przykrą sytuacją. Polecam!

#93455 Reply
    Wiesia
    Gość

o wilku mowa a wilk tuż tuż!
    Ostrzeżenie
    Od ponad 5 lat wyjeżdżam do Niemiec za chlebem. Raz jest lepiej, raz jest gorzej – pamietam swój pierwszy raz na opiece, miało być bezproblemowo. Wytrzymałam dwa miesiące, wróciłam bez pieniędzy. Rodzina traktowała mnie jak pomoc domową, w zasadzie niewolnika. Pośrednik, który skierował mnie do pracy przestał odbierać ode mnie telefony, przestał odpisywać na maile. Ogólnie dramat, nawet na jedzenie nie miałam, przyznaję ze wstydem podbierałam z kuchni od gospodarzy, bo jak miałam przeżyć?
    Na moje pytania o wypłatę czy zaliczkę, kierowano mnie do pośrednika, który ciągle mówił jutro, jutro, za tydzień. W końcu zamówiłam busa i spierd*****m, 2h po moim wyjeździe zaczęły się telefony i sms’y od rodziny, że jak tak można, obetną mi pensję (hahah), zwolnią dyscyplinarnie i takie tam … nie odpisywałam bo nie było po co.
    Każdy dzień pracy dokumentowałam, robiłam też zdjęcia – na wszelki wypadek. Po zjeździe do PL zaczęłam szukać pomocy. Jestem z Zabrza, więc wiadomo szukałam na Śląsku, w końcu należały mi się pieniądze za 2 miesiące. Trafiłam na firmę z Gliwic biuro borsuk, zajmują się podatkami, ale pomagają załatwiać także inne sprawy. W biurze powiedziano mi, że może być ciężko i lepiej się nie nastawiać. Podpisałam jakieś papiery i cisza. Cisza przez prawie 5 miesięcy. Zapomniałam już o tamtej stelli, byłam na innej normalniejszej. Któregoś dnia sms – aby zadzwonić do nich do biura w Polsce – odzyskałam pieniądze, o których zapomniałam.
    Jakby ktoś potrzebował pomocy to podaje ich stronę holandia.org. W sumie nie zapłaciłam jakoś specjalnie dużo w stosunku do tego co odzyskałam. Przede wszystkim spokój, no i oczywiście pieniądze na które zapracowałam… Należały mi się. W biurze powiedzieli mi, że takich przypadków jak mój jest więcej. Jeśli ktoś miał podobnie, nie załamujcie się, może Wam też się uda odzyskać.

• Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 11 months temu przez Redakcja. Powód: Usunięto link
    #106032 Reply
    Teresa
    Gość

W życiu nie myślałam o tym w ten sposób. Wyjeżdzam do pracy jako opiekunka z agencją davi-seniorenhilfe i jestem bardzo zadowolona z tej pracy 🙂 Mam też koleżanki, które zdecydowały się na taką pracę, ani jedna z nich nie żałuje. Dobra agnecja to duża pomoc i mamy gwarancję, ze nie trafimy na żadną „minę”

#106043 Reply
    Ola
    Gość

Basia47 nick sobie zmień hahaha

Przeglądajasz 5 wpisów - od 16 do 20 (z 20)
Odpowiedz do: Opiekunki Niemcy
Twoje informacje