R e k l a m a

Protest 3 października

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 136)
 • Autor
  Wpisy
 • #52744 Reply
  Ania
  Gość

  Czy w okolicy Pajęczna lub w samym miasteczku bedzie organizowany jakis marsz w związku z Czarnym protestem 3 października??

  #52746 Reply
  Gzik
  Gość

  Mało masz roboty że ci jakies glupoty potrzebne?

  #52748 Reply
  Dalla
  Gość

  Gzik bardzo prymitywna wypowiedz. Ciekawe czy tez bys tak powiedzial wiedzac ze np. Twoja matka corka lub zona moze urodzic Dziecko które nie przezyje doby i ona sama ma male szanse na przezycie. Ale i tak ma je urodzic bo zamkną ja do wiezienia. Wiec zastanow sie zanim bedziesz sie udzielal.ps. Ja z chęcią bym poszla. Jezeli bylo by cos zorganizowane.

  #52750 Reply
  mieszkaniec
  Gość

  Trudno jest żyć w kraju Misiewiczów, ale wolności obywatelskie zabiera się łatwo a o powrót trzeba walczyć latami. Więć niech każdy pójdzie pod biuro pani poseł i zostwwi kartkę dlaczego nie chce takiego prawa, jeżeli ma chodżby jedną szarą komórkę to pomyśli że za trzy lata będzie rozlicznona przez was wyborców.

  #52751 Reply
  Kwachu
  Gość

  Przez 8 lat zylismy w kraju komorowskich,pejsów rotfeldów,kopaczek i tusków,gdzie wolnosci obywatelskie były nagminnie łamane. Fakt,ze PIS strzelił sobie w stope ta ustawą( trzeba walczyc) ale takie takiego burdlu jak był za PO/PSL miejmy nadzieje,ze juz nigdy nie bedzie!

  #52760 Reply
  inojo
  Gość

  Czytasz to co piszesz i czy rozumiesz co czytasz?? Rozumiesz co napisałem?? Przeczytaj co napisałeś. Jak zrozumiałeś pomyśl jak się wygłupiłeś. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi nie było tematu…

  #52761 Reply
  inojo
  Gość

  post powyżej skierowany jest do Pana mieszanica

  #52762 Reply
  P-no
  Gość

  Popieram Czarny Protest kobiet w 100%!!! Niech kobiety walcza o swoje prawa!!! Mieszkaniec, dobry pomysl z tym biurem naszej Pisuarowej pani posel:-)

  #52763 Reply
  Widz
  Gość

  Nikt ci Anno nie zabrania ubrać się na czarno i sobie protestowac na mieście nie musisz czekać nawet czekać na 3go października być może widownia ci dopisze….. widzisz teraz mamy dopiero demokrację a tak między nami czy protestowałaś jak wyrzucono do śmietnika 6 mln podpisów ws 6 latków lub kiedy podwyższano wiek emerytalny ?

  #52767 Reply
  10warta
  Gość

  Drogi Widzu. To samo można powiedzieć o sytuacji z projektem obywatelskim dot. in vitro, który podczas ostatniego posiedzenia Sejmu również wyrzucono do kosza, wcześniej jednak o zgrozo chwilę przed głosowaniem ustami jednego z podwładnych Prezesa twierdząc, że żaden projekt obywatelski nie zostanie bez procedowania. Oczywiście chwilę potem i tak zrobili akcję na misiewicza czyli zrobili z Narodu (lub jak Oni to zwą Suwerena) idiotów.
  O wieku emerytalnym i związanych z tym m. in. problemami finasów publicznych w przyszłości się nie wypowiadaj bo Ci już Prezes Rząd zrekonstruował m. in. za opinię „toż to musi wszystko pierd… ” (choć nie tylko).
  A protestować każdy może, na tym polega m. in. demokracja, choć robicie wszystko by ta była tylko dla swoich misiewiczów.

  #52768 Reply
  Widz
  Gość

  10warta ubolewam że nie czytasz mnie z uwagą wiec zadam pytanie raz jeszcze czy ktoś tej pani zabrania ubrać się na czarno i sobie protestować ? niech robi to nawet codziennie…. bo jak będziemy się kłócić to wyjdzie ch.j d..a i kamieni kupa

  #52771 Reply
  10warta
  Gość

  Toteż tej części Twojej wypowiedzi nie zaprzeczałem,jeśli również Ty czytasz ze zrozumieniem. Chodziło mi o prawdopodobne zamiary „ekipy” z Nowogrodzkiej. Inaczej w poprzedniej części wypowiedzi do której się nie odniosłeś.

  #52774 Reply
  Widz
  Gość

  Powiem krótko niech ta pani sobie protestuje lata mi to

  #52775 Reply
  10warta
  Gość

  No to tu doszliśmy w pewnym zakresie do porozumienia 😉 Z innymi tematami gorzej, ale analogicznie do części pierwszej każdy narazie może mieć swoje zdanie. A na niektóre trudne tematy lepiej czasem nie rozmawiać 😀

  #52778 Reply
  ołówek
  Gość

  W tak delikatnych sprawach jak aborcja, ostateczną i jedyną decyzję powinna podejmować kobieta i ojciec dziecka a nie ksiądz czy polityk, bo to nie oni będą żyć ze świadomością pozbycia się swojego dziecka. Sumienie każdy z nas ma jedno.
  Ale z drugiej strony aborcja nie może być traktowana jako środek antykoncepcyjny a dziś ta cała wrzawa w mediach w sumie do tego się sprowadza.

  Dla każdego, kto ma dzieci priorytetem jest aby były one zdrowe. Ale w życiu jak to w życiu różne przypadki chodzą po ludziach. Nie kochalibyście dziecka, swojego dziecka gdyby okazało się, że urodzi się z zespołem Downa? Czy to może tylko strach przed ludźmi co powiedzą na „takie” dziecko?

  Wpiszcie sobie na yt „Anna Milczanowska jestem matką dziecka z zespołem Downa”.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 136)
Odpowiedz do: Protest 3 października
Twoje informacje