R e k l a m a

TVN UWAGA

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
 • Autor
  Wpisy
 • #50702 Reply
  UWAGA
  Gość

  Widzieliście to http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/uwieziona-w-czterech-scianach,208041.html

  Zastanawiam się kim jest ten cały Makos i jakim cudem dostał się na stanowisko dyrektora. To jest po prostu tragedia co się u nas dzieje.

  #50703 Reply
  martyna
  Gość

  Pan z PCPR popisał się przed całą Polską ;/

  #50710 Reply
  Max
  Gość

  Słoma z butów…

  #50712 Reply
  Ania
  Gość

  Mysle że tu nie problem w PCPR tylko w Pomocy Społecznej, przecież osobie niezaradnej przysługuje opieku który przychodzi 2-3 razy w tygodnniu. Windę kobieta ma i to opiekun powinien jej pomagać, a że nie jest zmodernizowana to oczywiscie że jest to utrudnienie. Kobieta jak słyszałam skorzystała z dotacji ale dla innych też musi być coś przeznaczone.

  #50715 Reply
  Xyz
  Gość

  Co najciekawsze? Ten Pan wraz z małżonką przygotowywał (nie wiem czy nadal to robi) młodzież do bierzmowania. Później ludzie się dziwią „Dlaczego młodzież nie chodzi do kościoła?!”.
  Na tych spotkaniach był taki sam jak przed kamerą TVN-u. Dobrze wiedzieć że ludzie się nie zmieniają… 🙂

  #50719 Reply
  pyza
  Gość

  on to tak po katolicku…. a w realu po trupach do celu smutne to takie ale niestety prawdziwe

  #50720 Reply
  Gzik
  Gość

  No niestety Pan Makos dał popis…

  #50728 Reply
  Ania
  Gość

  Nie rozumiem was, skoro mógł jej zaoferować tylko taka kwotę to i przed kamerą zdania nagle nie zmienił. W przeciwieństwie do Tokarskiego który jak z kapelusza mieszkanie wyciąga prze kamerą. Czy Barczak ( osobiście nic do niego nie mam) wyskakuje jak Filip z konopii z dzieciakami. Więc po co remontować windę skoro i tak pani się wyprowadzi i gdzie jest pytam MOPS bo to on powinien oddelegować opiekuna do tej pani.
  Swoją drogą szkoda że nie ma u nas wolontariuszy bo potencjał u młodzieży widać.

  #50732 Reply
  hmm
  Gość

  Ania chyba oglądałyśmy inny reportaż. Tokarski czy Barczak pokazali, że coś robią i im zależy. Natomiast ten wielki dyrektor nie dość, że nie potrafi się wypowiedzieć po polsku co chwile powtarzając „Prosze panią”, to przez DZIEWIĘĆ LAT jedyne co zrobił to spytał MZK czy zrobi windę. No chyba że TVN coś wyciął. Bo mi się to w głowie nie mieści, jest tyle innych opcji, a on się zwraca do MZK. Przecież to jest śmieszne.

  Ogólnie nie znam tego człowieka ale po tym co zobaczyłam w TVN to wygląda na kogoś bez krzty empatii i moim zdaniem się tam po prostu nie nadaje.
  Bardziej mi ta osoba wygląda na jakiegoś komornika niż osobę która przewodzi instytucji mającej nieść pomoc ludziom potrzebującym.

  #50734 Reply
  On
  Gość

  TVNy to ogólnie potrafią wyciąć.

  #50735 Reply
  niepełnosprawna
  Gość

  Czytam te komentarze i jestem wstrząśnięta jak łatwo można kogoś oszkalować i ocenić na podstawie marnego reportażu. Jestem osobą niepełnosprawną i dzięki temu człowiekowi wyszłam z domu, jeździłam na wycieczki poznałam innych niepełnosprawnych w Klubie Jesteśmy Aktywni przy PCPR, wszystkie nasze spotkania są na stronie klubu. Dyrektor zawsze jest z nami chętny do spotkań i serdeczny. Nie zawsze wszystko jest tak jak pokazują w tv. Dyrektorze Makos jesteśmy z Panem i wiemy że jest Pan dobrym człowiekiem tylko prawda woła cicho a zło jest głośne

  #50736 Reply
  Ania
  Gość

  Do hmm.
  Ja z reportazu wywnioskowałam że Tokarski przed kamerą już znajduje mieszkanie, którego od wielu lat kobieta doprosic się nie może. Gdyby poinformował tą panią ze będą takie mieszkania nie było by o co dymu robić. A PCPR nie jest tylko od zaspokajania potrzeb tej pani ale i innych niepełnosprawnych. Ta pani ma windę więc wyjśc z domu może ale potrzebny jest jej opiekun z MOPS. Gdyby nie miała tej windy to bym jeszcze zrozumiała wasze komentarze, wtedy tem dyrektor byłby rzeczywiście empatii pozbawiony i znieczulony na cierpienie drugiego człowieka.
  Tak jak napisała osoba podpisana nickiem : niepełnosprawna. PCPR ma dbać o potrzeby wielu osób niepełnosprawnych i im pomagać.
  I kolejny raz pytam gdzie jest MOPS w tej sytuacji dlaczego kierownik nie wypowie się dlaczego nikogo nie przydzieli tej pani.

  #50737 Reply
  Ania
  Gość

  Apropo tvn

  #50746 Reply
  ole
  Gość

  Ależ ta pani regularnie korzysta z opiekunek z mgops! Spytajcie sąsiadów!

  #50752 Reply
  wiedzacy
  Gość

  I bardzo dobrze Makos powiedział tym hienom z tefauenu! Nie dał się zapędzić w kozi róg i zbił tę dziennikarzynę. Przypomina mi się Grzesiu Braun:

  Tak do tematu: ile ma być tych wind w bloku? dziesięć? Jest jedna i starczy! Teraz zadanie MOPSu, niech wysyłają opiekunkę, która ma obowiązek tym Państwu pomóc.

  A Daruś jak to Daruś. Jest telewizja, mieszkanie się znajdzie. Teraz mówi, że buduje dla nich a co było jak dał mieszkanie komendantowi policji, którego w końcu stać na wynajęcie. Czemu tamtego mieszkania nie dał potrzebującym? Podwójne standardy…

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 26)
Odpowiedz do: TVN UWAGA
Twoje informacje