R e k l a m a

Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Pajęczno Forum Forum mieszkańców powiatu pajęczańskiego Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS

Ten temat zawiera 1,619 odpowiedzi. Ostatnia wypowiedź udzielona przez  Edzik 1 miesiąc, 1 tydzień temu.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 1,620)
 • Autor
  Wpisy
 • #67583 Odpowiedz

  wieiwiec

  witam, podobno ostatnio na radzie gminy jednak chcial zadluzyc gmine na 5 milionow zlotych, tylko rada sie na to nie zgodzila. wiecie cos o tym?

  #67585 Odpowiedz

  Lokalny

  PiS uwielbia wydawać i brać nie swoje pieniądze. W tym są jeszcze lepsi od poprzedników.

  #67586 Odpowiedz

  Marek

  Przecież wicewojewoda załatwił im jakąś kasę. Nie uwierzę,ze będąc na takiej funkcji nic by nie załatwił. Taki wieloletni samorządowiec, po co by ludzie na niego głosowali.

  #67587 Odpowiedz

  a

  poprzez branie kredytów rozwija się gmina. Popatrzcie na takie Sulmierzyce tam wszystko jest brane na kredyt (Solary, piece, niektóre remonty) tylko po to by np dostać zwrot połowy sumy. Cymbały gówno wiedzą i się wypowiadają. Żyjcie sobie zatem w gminie zabitej dechami i nie pozwalajcie niczego zmieniać.

  #67597 Odpowiedz

  Miejscowa

  Kredyty to trzeba spłacać, a Jednak nawet nie ma pieniędzy na spełnienie swoich obietnic wyborczych. Tak złego wójta jeszcze w Strzelcach nigdy nie było!!!

  #67599 Odpowiedz

  Marcin

  To proponuję panu Jednakowi, żeby poszedł do Prowidenta czy Bociana i u nich się “rozwijał” na własny koszt, a nie mieszał w to mieszkańców.

  #67607 Odpowiedz

  Gonzo

  Jeszcze jednego kredytu nie spłacił a już chce brać drugi? To gminę Stzelce zlicytują jak tą na Pomorzu co brała chwilówki.

  #67622 Odpowiedz

  Kong

  W Działoszynie to samo. ;(

  #67625 Odpowiedz

  Marek

  Jednak przyspawal się do Pieluchy i razem z nią utonie. Do zarządzania trzeba mieć głowę a nie tylko należeć i być po stronie ludzi również po wyborach.

  #67628 Odpowiedz

  mieszkaniec

  Było głosowanie budżetu. Jednak z Drewniakową i ekipą PiS chcieli zadłużyć bardziej gminę w 2018 (wziąć kredyt), ale wniosek upadł w głosowaniu.

  #67629 Odpowiedz

  Lokalny

  PiS szczególnie lokalny nie ma głowy do rządzenia. Oni tylko wiedzą jak się ulokować i zgarnąć kasę. Dobrze, że idą wybory, najpierw samorządowe potem parlamentarne. Poczytajcie jak pisiewicze doluja lokalne spółki. Aż się wierzyć nie chce.

  #67630 Odpowiedz

  EVA

  Hi hi widzę,że jeden z radnych miał dziś wolne nie pomaga żonie przy dzieciach tylko siedzi na kompie i robi sobie kampanie wyborczą

  #67631 Odpowiedz

  Takr

  Czy posłanka zlożyła jakiś wniosek w sejmie odnośnie zmiany finansowania samorządów gminnych i powiatowych? Wie ktoś? Połowa kadencji.

  #67635 Odpowiedz

  Strzelcok

  Ma ktoś nazwiska kto jak głosował?

  #67716 Odpowiedz

  123

  Również proszę o wykaz radnych, kto głosował za zadłużeniem gminy.

Przeglądajasz 15 wpisów - od 1 do 15 (z 1,620)
Odpowiedz do: Zadłużanie gminy Strzelce Wielkie przez PIS
Twoje informacje
R e k l a m aR e k l a m aR e k l a m a