R e k l a m a
Strona głównaPopularneZespół Akcent w Działoszynie

Zespół Akcent w Działoszynie [ZDJĘCA]

Zespół Akcent na czele z legendarnym wokalistą Zenonem Martyniukiem był gwiazdą tegorocznych uroczystości z okazji Dnia Kobiet w Działoszynie.

Podobnie jak przed rokiem, imprezę z okazji 8 marca zorganizowano w Hali Sportowej gimnazjum im. Jana Pawła II. Każda z Pań, która zdecydowały się zjawić na organizowanej przez Urząd Miasta i Gminy Działoszyn uroczystości została przywitana oraz obdarowana symbolicznym tulipanem przez burmistrza Rafała Draba. W bogatym programie imprezy znalazły się występy artystyczne dzieci oraz młodzieży z Miejsko-Gminnego Domu Kultury. W przerwie pomiędzy poszczególnymi atrakcjami był czas na słodki poczęstunek.

Głównym punktem imprezy był występ zespołu Akcent  na czele z legendarnym wokalistą Zenonem Martyniukiem. Wypełniona po brzegi hala wspólnie bawiła się w rytmach discopolo. Nie zabrakło takich hitów jak ”Przez twe oczy zielone’’, ”Przekorny los’’ czy ”Kochana wierzę w miłość’’.  Po pełnym emocji koncercie odbyło się losowanie nagród, wśród przybyłych na uroczystości Pań.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz krótkiego filmu z uroczystości.

 

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments