Dożynki Gminne w Broszęcinie [ZDJĘCIA]

4

W niedzielę 20 września na boisku szkolnym przy budynku szkoły podstawowej w Broszęcinie odbyły się dożynki gminy Rząśnia. Uroczystości rozpoczęły się dziękczynną Mszą Święta, podczas której mieszkańcy złożyli dary i podziękowali Bogu za udane plony.

Podczas części artystycznej dożynek na scenie zaprezentowała się lokalne zespoły ludowe, utalentowana młodzież z Gminnego Ogniska Muzycznego oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Rząśnia. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs w dojeniu krowy.

Do wspólnej zabawy w tanecznym rytmie porwał zespół „Biesiada Show” oraz formacja „Veegas”. Impreza zakończyła się zabawą taneczną z DJ’em.

 

fot.: Krzysztof Kardas, Urząd Gminy w Rząśni
Poprzedni artykułFinał Orlikowej Ligi Mistrzów
Następny artykułŚmiertelny wypadek w Niżankowicach. Nie żyje 20-letni motocyklista
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
CENTRUM_HAND_LOVE
CENTRUM_HAND_LOVE
8 lat temu

Genialne foty. Przy konstrukcjach ze slomy usmialem sie do lez!

Ewa
Ewa
8 lat temu

Najbardziej świętują Ci, którzy to nic nie robią, czyli URZĘDNICY . Będą zdjęcia z biesiady? Gdzie to stoły wręcz uginały się od jadła i picia. Na czyj koszt , za czyje pieniądze elity urzędnicze bawiły ??

Fg
Fg
odpowiedział na komentarz  Ewa
8 lat temu

Choć co prawda to prawda. Widoczni na zdjęciach dyrektorzy soltysi i chyba wszyscy którzy np niesli wieńce dostali co nieco do przegryzienia 🙂 Widać było jak ruszyli po mszy 🙂

Fg
Fg
8 lat temu

Ja tam urzędników nie widziałem 🙂 Za to kupę strażaków i chyba z połowę stanu osobowego mieszkańców Broszęcina 🙂