R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaJak bezpiecznie nadawać przesyłki do Niemiec?

Jak bezpiecznie nadawać przesyłki do Niemiec?

Coraz więcej osób nadaje przesyłki kurierskie i to nie tylko o zasięgu krajowym, ale też międzynarodowym. Dziś podpowiemy Wam, jak nadawać przesyłki do Niemiec i jakie macie dostępne opcje dotyczące choćby wyboru przewoźników.

Kurier do Niemiec – dostępni przewoźnicy

Jest wielu przewoźników, z pomocą których można nadać przesyłki do naszego zachodniego sąsiada. Wysłanie paczki do Niemiec nie jest trudne, a dodatkowo koszty również nie są wysokie. Jaki kurier do Niemiec będzie najlepszy? Tak naprawdę macie całkiem sporo możliwości. Możecie wybrać DHL, DPD, a także FedEx czy GLS. Co ciekawe również UPS oferuje wysyłki do Niemiec i tutaj możecie skorzystać zarówno z wersji standardowej, a więc transportu drogowego. Jeżeli natomiast chcecie, by przesyłka dotarła jeszcze szybciej, to zdecydowanie lepiej sprawdzi się transport lotniczy.

Jak zapakować paczkę do Niemiec?

Przesyłka zawsze musi być właściwie zapakowana. Jeżeli jest to przedmiot bardzo delikatny, na kartonie powinno być dodatkowe oznaczenie. Trzeba jeszcze pamiętać o ważnej rzeczy, a mianowicie karton co do zasady musi być dobrany pod kątem wielkości paczki, tak by przedmiot się nie przesuwał. Dodatkowo należy również zastosować wypełnienie. Doskonale sprawdzi się folia bąbelkowa, która ma silne właściwości ochronne. Ponadto można wybrać wióry styropianowe bądź zastosować styropian o dopasowanych kształtach. Są też wypełniacze ekologiczne, których cena nie jest wysoka. Mogą być wykonane z makulatury bądź skropaku.

Koszt wysyłki paczki do Niemiec – najważniejsze parametry

Koszt wysyłki paczki do Niemiec nie jest wysoki. Średnia cena wynosi ponad 70 zł. Jeżeli chcesz, by paczka dotarła szybciej, a więc w ciągu 2 dni, to wtedy wysyłki do Niemiec będą Cię kosztować ponad 200 zł. Oczywiście cena rośnie także wraz z wielkością i ciężarem paczki. Za dodatkowe ubezpieczenie również trzeba zapłacić. Cena przesyłki do Niemiec może być niższa, jeśli skorzystasz z oferty brokera kurierskiego GlobKurier. Wystarczy, że założysz darmowe konto i wycenisz swoją paczkę oraz zamówisz kuriera na wybrany termin bądź dostarczysz przesyłkę do punktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przesyłek międzynarodowych do Niemiec, sprawdź informacje na stronie: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/paczki-i-przesylki-do-niemiec.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments