R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaJak uzyskać wysokie odszkodowanie od ubezpieczyciela

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie od ubezpieczyciela

W życiu niemal każdego z nas zdarzają się wypadki. Niestety ubezpieczyciele nie zawsze są skłonni do wypłaty właściwej wysokości odszkodowania. W takich przypadkach z pomocą przychodzą firmy oferujące pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań.

Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do wypadku. W najlepszym przypadku następstwem takiego zdarzenia są szkody materialne. W najgorszym uszczerbek na zdrowiu lub nawet śmierć ukochanej osoby. Rolą zakładu ubezpieczeniowego jest naprawienie szkody wyrządzonej przez sprawcę – przynajmniej w cześci materialnej.

Niestety osoby, które miały sposobność dochodzić należnych pieniędzy od towarzystwa ubezpieczeniowego zdają sobie sprawę, że często jest to droga przez mękę. Uzyskanie odszkodowania w należytej wysokości to odbijanie się od ściany. Ubezpieczyciel często zaniża wypłatę, mając nadzieję, że osoba poszkodowana nie zdecyduje się na dochodzenie swoich praw.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Jak zatem odzyskać odszkodowanie, które nam sie należy? Można spróbować odwołać się od wyceny zakładu ubezpieczeń, przedstawiając swoje argumenty. Jednak w zdecydowenej większości przypaków sprawa musi trafić do sądu. W wielu przypadkach pomysł procesowania się z ubezpieczycielem na własną rękę szybko studzi chęci do walki o należne odszkodowanie. W takich przypadkach warto skorzystać z oferty firm, które oferują pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań.

Zdarza się, że ubezpieczyciel widząc, że sprawą zajęła się wykfalifikowana kancelaria zawiera ugodę z poszkodowanym na etapie przedsądowym. Jeśli nie uda się zawrzeć ugody, to wyspecializowany zespół pracowników firmy dołoży wszelkich starań, aby wygrać proces z ubezpieczycielem. Wynika to z faktu, iż firmom walczącym o pomoc przy odszkodowaniach zależy na jak najwyższej kwocie uzyskanej od ubezpieczyciela, ponieawż częstą praktyką jest pobieranie prowizji – kilku procent – od uzyskanego odszkodowania.
Dlatego już na początku sprawy warto skontaktować się ze specjalistą, który pomoże uzyskać najwyższe świadczenie w rozsądnym czasie.

 

Odszkodowania Kompensja – Kancelaria odszkodowawcza
Skuteczna pomoc w dochodzeniu i uzyskiwaniu wysokich odszkodowań!

Uzyskujemy najwyższe odszkodowania dla naszych klientów!

Email: biuro@kompensja.pl
Tel.: 585008089

Bezpłatna wycena Twojego odszkodowania
w 2 minuty bez wychodzenia z domu.

Szczegóły na:
https://www.kompensja.pl/odszkodowania/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a