R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaLodówka jako element aranżacyjny kuchni? Poznaj najciekawsze propozycje

Lodówka jako element aranżacyjny kuchni? Poznaj najciekawsze propozycje

Domowa kuchnia to z pewnością miejsce, w którym spędza się naprawdę sporo czasu.

Nie tylko przygotowujemy tam śniadania czy obiady, ale również gramy w gry planszowe z najbliższymi czy dzielimy się przebiegiem dnia z przyjaciółmi. Właśnie dlatego kuchnia powinna być wyjątkowa – jedyna w swoim rodzaju i dobrze wyposażona. Nie trzeba mówić, jak ważna jest prawidłowo dobrana kuchenka czy piekarnik retro, ale warto wspomnieć, że również lodówka powinna być zakupiona odpowiedzialnie – dobrym wyborem będzie Smeg lodówka retro.

Lodówka w domowej kuchni – jak zabudować lodówkę? 

Lodówka nie musi być wcale przeszkadzającym czy nieestetycznym elementem – wystarczy ją zabudować. Zanim jednak przystąpisz do działania, zobacz, jak zabudować lodówkę. Jednym z popularnych sposobów na ładne zabudowanie lodówki w domowej kuchni jest zastosowanie paneli zabudowy. Są one dostępne w różnych wymiarach i kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do koloru i stylistyki mebli kuchennych. Panele zabudowy są montowane na froncie lodówki, dzięki czemu lodówka staje się niemal niewidoczna, tworząc spójną całość z meblami.

Innym sposobem na ładne zabudowanie lodówki jest wykorzystanie frontów meblowych, które są wykonane z tego samego materiału co meble kuchenne. Dzięki temu lodówka staje się integralną częścią mebli i tworzy spójną stylistycznie przestrzeń. 

Mała lodówka pod blat – czy warto? 

Jeśli nie masz potrzeby inwestowania w dużą lodówkę, to przemyśl małą lodówkę pod blat – taką, jaką nieraz można zauważyć w hotelowych pokojach. Taki sprzęt to najlepsze rozwiązanie dla osób mających małą przestrzeń kuchenną do dyspozycji i nie chcą jej stracić. Pamiętaj, że przed zakupem warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i przestrzeń, którą dysponujesz, ponieważ może się okazać, że w Twoim przypadku o wiele lepszym rozwiązaniem będzie Smeg lodówka retro. 

Jak udekorować kuchnię przy pomocy lodówki? 

Lodówka będzie naprawdę ciekawym elementem dekoracyjnym w kuchni – jeśli zostanie dobrana w kolorze kontrastującym z meblami kuchennymi lub barwa dopasowana zostanie do motywu przewodniego Twojego pomieszczenia. Postaw na lodówki z ciekawym wzorem lub dodatkami – szczególnie Smeg lodówki Retro. Twój sprzęt może być również wyposażony z ciekawe gałki czy elementy ozdobne. Jeśli nie masz pomysłu na lodówkę, po prostu schowaj ją pod panelami. Warto również rozważyć zakup innych sprzętów, które pomogą podkreślić wnętrze kuchni, świetnie sprawdzą się kuchenki RETRO lub inne akcesoria z ciekawym designem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a