R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaPolski producent rowerów elektrycznych - gdzie kupić dobrej jakości e-rower?

Polski producent rowerów elektrycznych – gdzie kupić dobrej jakości e-rower?

Rowery elektryczne szturmem wdarły się na rynek środków komunikacji. Posiadają silnik zasilany energią elektryczną, który wspomaga rowerzystę podczas jazdy i nie wydzielają spalin do atmosfery. W związku z tak dużą popularnością rowery elektryczne pojawiły się w ofercie większości sklepów stacjonarnych i internetowych. Każdy zagraniczny i polski producent rowerów elektrycznych oferuje jednak inne modele elektryków, co może powodować problemy z wyborem odpowiedniej opcji dla siebie. Gdzie więc szukać dobrej jakości rowerów elektrycznych? Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Wybieraj sprawdzonych producentów rowerów elektrycznych

Rynek pojazdów elektrycznych w ostatnich latach mocno się rozwinął. W związku z tym w Polsce pojawił się niejeden polski producent rowerów elektrycznych, który oferuje różnorodne modele tych pojazdów. Niestety tak duża ilość producentów przekłada się na fakt, że ciężko jest wybrać odpowiedni model wysokiej jakości. Podczas zakupów warto więc dokładnie przeanalizować kilka kwestii, by mieć pewność, że rower będzie sprawny, dopracowany i posłuży przez wiele lat. Najlepszym wyznacznikiem pozycji danej marki będą opinie innych klientów, które zazwyczaj dostępne są w wyszukiwarce Google lub bezpośrednio na stronie wybranego producenta. Taki research pozwala zdobyć niezbędne informacje o usługach i poziomie obsługi danej firmy, a co za tym idzie, uniknąć przykrych niespodzianek przy lub po zakupie. 

Na co zwracać uwagę przy zakupie roweru elektrycznego?

Rower elektryczny może służyć zarówno jako środek komunikacyjny w mieście, jak i na bardziej wymagające trasach i dłuższych wycieczkach. Najważniejszy element pojazdu stanowi silnik elektryczny, dlatego właśnie na niego trzeba zwrócić największą uwagę podczas zakupu. Najlepszym wyborem będą rowery wyposażone w silnik z baterią o mocy 11 amperogodzin. Nie bez znaczenia będzie także akumulator –modele litowo-jonowe zapewniają największą wydajność, a jednocześnie są o wiele lżejsze. Warto rozważyć również miejsce montażu owego silnika, gdyż wpływa ono bezpośrednio na komfort rowerzysty. W tym przypadku centralne umiejscowienie akumulatora zagwarantuje najwyższą jakość prowadzenia i jazdy. Ponadto trzeba zaznaczyć, że każdy sklep z rowerami elektrycznymi, taki jak Frelin, jako polski producent pojazdów wolnobieżnych, oferuje różnorodne modele tych pojazdów. Dostępne są między innymi rowery składane, miejskie, trekkingowe, górskie oraz crossowe. Każdy z nich posiada inne parametry i specyfikę, dlatego sprawdzi się w innych warunkach. Taka różnorodność pozwala więc dopasować rower elektryczny do swoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a