R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaPomysły na prezent dla gracza

Pomysły na prezent dla gracza

Szukasz inspiracji na prezent dla miłośnika gier, który spędza całe dnie przy komputerze lub smartfonie? Sprawdzi się m.in. karta podarunkowa Blizzard, konsola, okulary VR – to kilka pomysłów na trafiony upominek.

Co podarować miłośnikowi gier?

Jeśli chcesz kupić coś dla gracza, wybór masz ogromny – może to być najnowsza gra, dodatek do niej lub gadżety elektroniczne (jak myszka czy klawiatura), ale także karta podarunkowa Blizzard czy Google Play. Pozwolą one na dostęp do bogatej biblioteki i różnorodnych zasobów – osoba obdarowana sama wybierze idealny prezent dla siebie. Kilka pomysłów na trafiony upominek dla miłośnika tej formy rozrywki znajdziesz poniżej.

Karta podarunkowa Blizzard

Nowi bohaterowie, dodatkowa skórka, a może wirtualna waluta? Każdy gracz zawsze ma inne potrzeby – trudno je przewidzieć, dlatego najlepiej, jeśli sam będzie mógł wybrać prezent, który pomoże mu spełnić marzenia lub następną misję. Jak? Umożliwi to karta podarunkowa Blizzard.

Można ją kupić online lub w jednym z wielu punktów – jak sklepy spożywcze, z elektroniką czy stacje benzynowe. Każda karta ma unikalny kod, należy go wpisać w odpowiednie miejsce, aby doładować konto użytkownika. Na co je przeznaczyć – to już dylemat gracza, dlatego jest to jeden z najlepszych pomysłów na upominek.

Podobnie jak karta podarunkowa Blizzard sprawdzić się może również karta Google Play, AppStore czy karta PSN.

Gry komputerowe

Wydawałoby się to oczywiste, ale czy to na pewno dobry wybór? Nie masz pewności, że gracz już nie ma danej gry – nawet jeśli to nowość. Gracze są wyjątkowo dobrze rozeznani i jest duże prawdopodobieństwo, zwłaszcza w przypadku głośnych tytułów, że ma go już w swojej bibliotece. Musisz też wiedzieć, że nie każda gra jest kompatybilna z każdą konsolą – sprawdź, czy gracz jest posiadaczem Xbox One, PlayStation 4 czy Nintendo Switch.

Poza tym nawet słynna gra nie każdego musi ucieszyć – a jednak trafienie w czyjś gust to podstawa udanego upominku. Jeżeli nie orientujesz się, co lubi, podpytaj albo podejrzyj. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie także karta podarunkowa Blizzard, PSN lub inna. Wtedy gracz sam wybierze to, co chciałby otrzymać.

Gadżety elektroniczne

Karta podarunkowa Blizzard to idealny upominek, ale pomysłów na prezenty dla miłośnika gier jest znacznie więcej – mogą to być również gadżety elektroniczne. W tym przypadku wiele zależy jednak od budżetu – może to być najnowsza konsola, wygodna myszka lub klawiatura, głośniki generujące świetnej jakości dźwięk, laptop gamingowy, akcesoria do konsol (m.in. kierownice, dodatkowe pady, słuchawki czy okulary). Sprzęt gamingowy ma bardzo duży wpływ na osiągi graczy oraz komfort grania.

Duże znaczenie ma jednak w tym przypadku budżet – dobrej jakości sprzęt jednego z głównych producentów sprawi radość, ale dla wielu osób może być za drogi. Wtedy lepiej jednak rozważyć drobniejszy upominek – jak karta podarunkowa Blizzard, Google Play, PSN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a