R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaPożyczki długoterminowe bez zaświadczeń – co warto o nich wiedzieć?

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń – co warto o nich wiedzieć?

Pożyczka długoterminowa bez zaświadczeń to prosty sposób na pozyskanie większej ilości gotówki krótkim czasie. To także perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które przechodzą kryzys finansowy, z różnych względów nie mogą pożyczyć pieniędzy od członków rodziny, a pozostałe oferty pożyczkowe nie spełniają ich oczekiwań. O czym warto pamiętać, zanim zdecydujemy się na taki rodzaj zobowiązania?

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń – wymagania

Decydując się na pożyczkę długoterminową, warto wiedzieć, jakie warunki należy spełnić, aby została nam ona przyznana. Pomimo faktu, że taki rodzaj pożyczki możemy otrzymać „od ręki”, bez konieczności załączania dodatkowych dokumentów, nie oznacza to, że ich posiadanie nie jest wymagane.

Przede wszystkim powinniśmy posiadać stałe źródło dochodu, którego prawdziwość jest weryfikowana drogą internetową podczas składania wniosku o pożyczkę. Warto pamiętać również o tym, aby przed złożeniem wniosku zwrócić uwagę na swoją historię kredytową. Przed przyznaniem nam pożyczki, pożyczkodawca sprawdza swojego klienta w bazie, na przykład w Biurze Informacji Kredytowej, a wynik może, (choć nie musi) przesądzić o przyznaniu nam potrzebnych pieniędzy.

Pozostałe wymagania to posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego miejsca pobytu na terenie Polski. Powinniśmy także spełniać określone kryteria wiekowe, które ustalane są indywidualnie przez każdego z pożyczkodawców. Konieczne jest również posiadanie danych kontaktowych jak telefon, adres e-mail oraz konta bankowego, jeśli pożyczka jest realizowana w formie przelewu.

Zalety pożyczek długoterminowych bez zaświadczeń

Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń posiadają wiele zalet i korzyści dla pożyczkobiorców. Przede wszystkim w uzyskaniu ich nie jest wymagane posiadanie umowy o pracę. Instytucje pozabankowe honorują pozostałe, legalne źródła dochodu, jak umowa zlecenie czy umowa o dzieło. Przyznanie takiej pożyczki jest także możliwe dla emerytów, rencistów czy przedsiębiorców.

Długi okres kredytowania ma równie istotne znaczenie. Nasze finansowe zobowiązanie może zostać rozłożone nawet na 60 rat. Wysokie kwoty (nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych) przyznawanych pożyczek długoterminowych również mają wpływ na ich atrakcyjność.

Pożyczka długoterminowa bez zaświadczeń to szansa dla osób zadłużonych. Instytucje parabankowe, w przeciwieństwie do banków, nie muszą weryfikować swojego klienta w rejestrze dłużników.

Gdzie szukać ofert takich pożyczek?

Znalezienie oferty pożyczki długoterminowej bez zaświadczeń obecnie nie stanowi problemu. Pożyczkodawcy dbają, aby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów, wykorzystując różnorakie kanały przekazu. Stąd oferty możemy znaleźć w prasie, telewizji i przede wszystkim w sieci. Problem pojawia się, gdy nie mamy pewności, czy dana oferta jest na pewno dopasowana do naszych potrzeb i spełnia wymagania.

Co więcej, decyzja o pobraniu pożyczki, szczególnie na duże kwoty, nigdy nie powinna być podejmowana pochopnie. Warto wtedy rozważyć wszelkie pozytywne i negatywne aspekty danej oferty. W takiej sytuacji warto skorzystać z Finbino – to niezależny komparator pożyczek, który pomoże podjąć Ci najlepszą decyzję. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.finbino.com/pl/.

R e k l a m a