R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaPożyczki od 20 lat - pomoc dla młodych ludzi

Pożyczki od 20 lat – pomoc dla młodych ludzi

Pożyczki od 20 lat to sposób na szybkie zdobycie gotówki. Są dobrym rozwiązaniem, kiedy pojawiają się niespodziewane wydatki, pieniądze potrzebne są „na już”. Chwilówki nie wymagają wielu formalności, a cały proces pożyczkowy trwa kilkanaście minut. Kto może się o nie starać? Jakie trzeba spełnić warunki, aby pierwsza pożyczka znalazła się na koncie?

Pożyczki od 20 lat – jak je otrzymać?

O pożyczkę od 20 lat można strać się w pozabankowej firmie pożyczkowej. W zależności od preferencji umowę można podpisać w siedzibie firmy lub zdalnie, za pośrednictwem internetu. Należy wybrać produkt, wejść na stronę wybranego pożyczkodawcy i postępować według instrukcji. Ważne, aby zapoznać się z umieszczonymi na stronie informacjami, sprawdzić, jakie pożyczka ma RRSO, ile wynosi oprocentowanie, prowizje, czy są jakieś opłaty dodatkowe. Jeżeli wszystko jest jasne, należy wypełnić wniosek pożyczkowy i odesłać go drogę elektroniczną. Firma pożyczkowa potwierdzi tożsamość klienta i sporządzi umowę. Po jej podpisaniu, na konto klienta wpłyną pieniądze. Osoby, które nie wiedzą, jaki produkt wybrać, powinny skorzystać z dostępnych w sieci rankingów pożyczek. Ranking pożyczek pozwala porównać wiele ofert, sprawdzić, jaka jest minimalna kwota pożyczki, jakie warunki są niezbędne do otrzymania pożyczki. 

Kto może otrzymać pieniądze z firm pożyczkowych?

O pożyczkę dla 20 lat mogą starać się osoby pełnoletnie, które wkraczają w dorosłe życie https://money24.pl/chwilowki-od-20-lat/. Oprócz wieku muszą spełnić jeszcze kilka podstawowych warunków. Główne wymagania to:

 • Obywatelstwo polskie,
 • Pełna zdolność do czynności prawnych,
 • Zamieszkanie na terenie Polski,
 • Osobiste konto bankowe, w banku polskim,
 • Skrzynka e-mailowa,
 • Aktywny telefon komórkowy.

Pożyczkobiorcy muszą również mieć ważny dowód osobisty, z którego dane posłużą do stworzenia umowy.

Jakie zalety ma pożyczka gotówkowa dla młodych?

Pożyczki dla młodych osób są bardzo często wybieranym produktem finansowym. Decydują się na nie osoby, które nie mają szans na kredyty bankowe, ponieważ są za młode, nie mają zdolności kredytowej. Klienci firm pożyczkowych najczęściej wymieniają następujące zalety tego rozwiązania:

 • Wygoda i komfort, ponieważ o pożyczkę można wnioskować z własnego domu, o dowolnej porze dnia lub nocy, również w dni wolne. O pożyczki online można wnioskować z dowolnego miejsca, wystarczy tylko komputer z dostępem do internetu.
 • Duży wybór produktów – na rynku można znaleźć pożyczki na różne kwoty, o różnym okresie kredowania. Nowi klienci mogą dostać szybkie pożyczki za darmo, z RRSO zero zł. Dostępne są pożyczki ratalne i pożyczki od 20 lat, które spłaca się jednorazowym przelewem. 
 • Dowolny cel – decydują się na szybką pożyczkę online, nie trzeba podawać celu, na jaki będzie użytą.
 • Błyskawiczna decyzja kredytowa – cały proces pożyczkowy, od złożenia wniosku, do akceptacji umowy trwa krótko, zazwyczaj kilkanaście minut. 
 • Mała ilość formalności – do otrzymania pożyczki, niezbędne jest tylko okazanie dowodu osobistego.
 • Duża dostępność – pożyczki na 20 lat mogą otrzymać osoby młode, które uczą się, studiują, nie mają stałego dochodu oraz historii kredytowej.

Pierwsza pożyczka dla młodych 

Pierwsza pożyczka gratis przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nigdy nie korzystali z usług danej firmy pożyczkowej. Mogą ją otrzymać młodzi klienci, którzy potrzebują pieniędzy, ale nie mogą liczyć na pomoc banków. Pierwsza pożyczka gratis nie wymaga wielu formalności. Wystarczy wypełnić wniosek oraz okazać ważny dowód osobisty. Trzeba jednak pamiętać, że spłatę pożyczki trzeba zrobić w określonym terminie. Jeżeli termin spłaty nie zostanie zachowany, to firmy pożyczkowe za opóźnienia naliczają wysokie kary i opłaty dodatkowe. W takim wypadku pierwsza pożyczka nie będzie opłacalna. 

Pożyczki dla młodych klientów cieszą się dużą popularnością. Dają możliwość otrzymania błyskawicznej gotówki, procedura pożyczkowa jest prosta i nie zajmuje dużo czasu, a formalności ograniczone są do minimum. Na rynku są darmowe pożyczki, w których oddaje się dokładnie taka samą kwotę, jaką się pożyczyło. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczkę trzeba spłacić w określonym terminie. Warto skorzystać z oferty rzetelnego pożyczkobiorcy, który ma cieszy się dobrymi opiniami oraz oferuje atrakcyjne pożyczki pozabankowe. 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a