R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaSpecjalistyczne materace z oferty Hilding Anders. Innowacyjne rozwiązania dla Ciebie i...

Specjalistyczne materace z oferty Hilding Anders. Innowacyjne rozwiązania dla Ciebie i Twoich bliskich

Temat materacy jest coraz częściej poruszany wśród naszego społeczeństwa. Polaków interesuje to, co mogą zrobić, by poprawić swój stan zdrowia. Przyjrzyjmy się więc innowacjom na rynku!

Specjalistyczne materace – dlaczego są tak duże różnice pomiędzy poszczególnymi modelami?

Materac jest czymś, co raczej kojarzy nam się z prostym, nieskomplikowanym podłożem, które może być wykonane z pianki lub sprężyn. Traktujemy go jako element naszego życia, który niespecjalnie się czymś wyróżnia – po prostu pozwala na wypoczynek i podtrzymywanie naszego ciała na łóżku w komfortowych warunkach. Rzeczywistość może jednak zaskakiwać. Za prostymi przedmiotami codziennego użytku kryją się niesamowite procesy i innowacje. Czy wiedzieli Państwo, że projektowanie materacy odbywa się w laboratoriach, które są przepełnione nowoczesną technologią? Tak jest przynajmniej w przypadku liderów rynkowych, na przykład marki Hilding. W przypadku materacy specjalistycznych takie rozwiązania są posunięte jeszcze dalej – technologia tworzenia modeli o zastosowaniu medycznym jest niezwykle złożona i skomplikowana. Ma to jednak przełożenie na jakość takich rozwiązań. Materace Sleepmed (jedna z podmarek Hilding) spełniły wymogi Szwajcarskiego Instytutu AEH i są teraz sygnowane certyfikatem jakości. Produkty te charakteryzują się doskonałą ergonomią i odpowiadają restrykcyjnym normom higienicznym (odporność na bakterie, grzyby, roztocza). Ponadto zapewniają odpowiednią regulację wewnętrznego stanu materaca (na przykład wilgoci) i są niezwykle trwałe, co ma szczególne znaczenie dla osób przewlekle chorych.

Materace w służbie ludzkiemu zdrowiu – sen jest niezwykle istotny, przyczyn poszukiwania specjalistycznego produktu może być jednak więcej

W ofercie Hilding znajdziemy materace przeciwodleżynowe, ortopedyczne i inne modele specjalistyczne, które spełniają wymogi klientów o różnorodnych potrzebach. Certyfikat AEH jest jedynie pewnego rodzaju uhonorowaniem marki Sleepmed – rzeczowym dowodem na skuteczność tych rozwiązań. To jednak liczni użytkownicy tych materacy są najlepszym potwierdzeniem ich skuteczności. Na ich zadowolenie ma wpływ technologia. To lata badań, gromadzenia doświadczenia i eksperymentowania (oczywiście w obrębie laboratoriów) sprawiają, że dziś Hilding może pochwalić się czołową pozycją na tym rynku. Jednocześnie specjaliści z Hilding nie zakładają, że stworzą produkt idealny w każdym calu – sprawa jest bardziej złożona. Każdy śpi inaczej, każdy ma inne potrzeby, każdy ma nieco inną budowę ciała. To ogrom zmiennych, które trzeba brać pod uwagę. Gdyby nie to, produkcja materacy byłaby prostsza. Wymogi dzisiejszych standardów tworzenia takich produktów dyktowane są przez złożoność ludzkiej anatomii. Dlatego polityką marki Hilding jest zapewnianie klientom różnych modeli o zróżnicowanych parametrach i gabarytach. Dzięki temu każdy może dobrać materac, który najlepiej sprawdzi się w jego przypadku. Jest to bardzo skuteczna taktyka. Dziś marka Hilding może pochwalić się udziałem na wielu rynkach międzynarodowych i współpracą z największymi graczami na rynku meblarskim, również w Polsce. Zachęcamy więc do zwrócenia uwagi na te produkty – znajdziemy je na stronie sennamaterace.pl.

Jeśli interesuje nas tematyka materacy specjalistycznych o zastosowaniu medycznym, warto przejść do poradnika materace przeciwodleżynowe – dla kogo i jak działają?. Poza tym zachęcamy do zapoznania się z materiałem – Materac dwuosobowy – co wybrać dla dwojga? Jaki najlepszy materac dla pary?, w którym znajdą Państwo jeszcze więcej przydatnych informacji na temat wyboru idealnego materaca.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R e k l a m a