R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaWybierasz się w podróż? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów! 

Wybierasz się w podróż? Skorzystaj z wypożyczalni samochodów! 

Zapewne wszyscy możemy powiedzieć coś na temat kłopotów związanych z użytkowaniem własnego samochodu. Niesłowni mechanicy, rozładowany akumulator, przepalona żarówka i tym podobne problemy niejednokrotnie potrafią skutecznie zniechęcić nas do zaplanowanej podróży. W tym przypadku sprawdzonym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnych usług firm oferujących wynajem samochodów. Dzięki temu możemy natychmiast wypożyczyć interesujący nas pojazd i nie odwlekać spraw biznesowych czy prywatnych. Wynajem samochodów to zdecydowanie tańsza opcja niż leasing. Ponadto mamy gwarancję, że zawsze otrzymujemy pojazd idealnie przygotowany do jazdy, które wcześniej został poddany kontroli fachowców, co zapewnia nam najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wynajem aut to również dodatkowe udogodnienia takie jak możliwość wypożyczenia dodatkowego sprzętu i bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego, jeśli do wypadku lub kolizji dojdzie z winy innego użytkownika drogi. 

Jaki model samochodu wybrać?

To najczęstszy dylemat towarzyszący osobom, które zdecydowały się na wynajem auta. Wybór powinien być zdeterminowany przez nasze indywidualne potrzeby. Inny samochód wybierzemy do celów reprezentacyjnych, jadąc na kilkugodzinne spotkanie do klienta, a inny do przewozu towarów zza granicy. W tym drugim przypadku najlepiej wybrać Opla Movano. Jego maksymalna ładowność wynosi aż 1400 kilogramów i jest w stanie pomieścić aż do 5 europalet. Szeroko otwierane drzwi umożliwiają sprawne załadowanie towaru. Funkcjonalność to także nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu jazda staje się przyjemniejsza. Wystarczy tu wymienić takie udogodnienia jak: ogranicznik prędkości, zestaw głośnomówiący i podgrzewane lusterka. Z kolei propozycją samochodu osobowego dla osób indywidualnych jest Seat Leon FR, którego cechują dobre właściwości jezdne i niskie zużycie paliwa. To wygodny, a jednocześnie ekonomiczny samochód, którego sylwetka prezentuje się na tyle atrakcyjnie, że to doskonale sprawdzi się na spotkanie biznesowe. Kierujący autem chwalą sobie również obecność wielofunkcyjnej kierownicy, system ISOFIX dla najmłodszych pasażerów i rozbudowany ekran pokładowy. 

Jak znaleźć dobrą firmę świadczącą usługi wynajmu?

Wybierając firmę zajmującą się wynajmem pojazdów istotne, są takie aspekty, jak profesjonalizm oraz otwartość na indywidualne potrzeby klienta, dlatego warto odwiedzić stronę: http://www.ckcorp.pl/. Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku i jest liderem w swojej branży. Mieści się w dogodnym punkcie komunikacyjnym Polski, czyli w Łodzi. Niewątpliwą zaletą jest to, że w zakres świadczonych przez nią usług wchodzi nie tylko wynajem aut osobowych, ale też samochodów dostawczych i busów 9-osobowych. Ostatnia opcja jest niezbędnikiem, jeśli planujemy przewóz większej ilości pasażerów lub zorganizowanych grup. Vany 9-osobowe marki Opel Vivaro dostępne są w dwóch wersjach: z krótszym i dłuższym nadwoziem. Pierwsza z nich ma do dyspozycji mniejszą przestrzeń bagażową, dlatego lepiej wybrać ją na krótkie wycieczki czy spotkania okolicznościowe. Wersja z długim nadwoziem doskonale nadaje się, na przykład do transferu gości zagranicznych z lotniska. Często z tego typu usługi korzystają biznesmeni i duże korporacje. Pojazdy mają reprezentacyjny wygląd- są starannie umyte i wyczyszczone w środku. Ponadto wypożyczalnia pojazdów CK Corp w Łodzi stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego oferta uwzględnia zarówno możliwość wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego. Mamy również możliwość skorzystania z fachowego wsparcia, dzięki infolinii czynnej przez całą dobę. Ponadto na stałych klientów czekają atrakcyjne rabaty. Dodatkowym udogodnieniem jest również możliwość płatności kartą. 

R e k l a m a