R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaWynajem podnośników koszowych – zwyżek Pajęczno i Działoszyn.

Wynajem podnośników koszowych – zwyżek Pajęczno i Działoszyn.

Podesty ruchome zwane potocznie podnośnikami koszowymi czy też zwyżkami to urządzenia techniczne ułatwiające nam bezpieczne wykonywanie prac na wysokości. Podnośniki koszowe szczególnie przydadzą nam się do takich prac jak: wycinka drzew, pielęgnacje krzewów i ogrodów, prace budowlano – dekarskie, malowanie i czyszczenie elewacji, montaż reklam i nie tylko.

Wszędzie tam gdzie nie wystarczy nam drabina czy rusztowanie z pomocą przyjdą nam właśnie zwyżki koszowe. Podnośnik koszowy może być zamontowany na samochodzie osobowym lub dostawczym lub na podwoziu przyczepki i wtedy przewożony jest na haku samochodu osobowego.

Najbardziej praktycznymi i mobilnymi są podnośniki koszowe na przyczepach. Dzięki swoim nie wielkim gabarytom i niskiej masie własnej wjadą wszędzie tam gdzie duże i ciężkie zwyżki nie wjadą ze względu na wąskie przejazdy lub możliwość uszkodzenia podłoża. Podnośniki koszowe na przyczepach posiadają również własny napęd umożliwiający im swobodne przemieszczanie się w miejscu pracy.

Takie podnośniki posiadają szereg zabezpieczeń mechanicznych, elektrycznych oraz hydraulicznych przez co stają się bardzo bezpiecznymi urządzeniami i są coraz częściej wynajmowane do wykonywania wszelkiego rodzaju prac na wysokości.

OKZ Andrzej Kalemba to firma zajmująca się wynajmem podnośników koszowych na terenie Pajęczna oraz Działoszyna. Posiadają w swojej ofercie właśnie podnośnik koszowy na przyczepie marki Niftylift 170 HDET, który charakteryzuje się następującymi parametrami technicznymi:

– wysokość robocza 17,1 m

– wysięg boczny 8,7 m

– udźwig 200 kg (2 os. + 40 kg narzędzia pracy)

– dł. 6,2 m, szer. 1,65 m, wys. 2,15 m

– własny napęd traction drive

– zasilanie bateryjne/230 V/silnik diesel;

Podnośniki koszowe Pajęczno – zwyżka dostarczana jest bezpośrednio do klienta oraz jest obsługiwana przez uprawnionego operatora posiadającego kwalifikacje wydane przez UDT. Osoba podnoszona w koszu ubierana jest w szelki bezpieczeństwa wraz z linką amortyzacyjną oraz kask. Barierki zabezpieczające osoby w koszu umieszczone są na wysokości 1,1 m.

Warto jest więc wynająć podnośnik koszowy, który nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas, ale również poprawi bezpieczeństwo naszych prac na wysokości.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Emi
Emi
2 lat temu

Ja nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego jak wiele jest rodzajów podnośników i ile trzeba na nie wydać. Właśnie dlatego teraz, gdy otwieram własny magazyn zamierzam zdecydować się na wynajem podnośników od firmy GIZO. Mają dużą różnorodność takowego sprzętu, rozsądne ceny i dzięki regularnym serwisom można być pewnym, że będą się dobrze spisywać. Fajne w firmie jest też to, że w razie jakiejś awarii, wszystkie naprawy robione są w miejscu, w którym sprzęt jest wynajmowany.