R e k l a m a
Strona głównaPorady ekspertaZbliża się Black Friday. Warto poszukać kuponów rabatowych

Zbliża się Black Friday. Warto poszukać kuponów rabatowych

Black Friday to pierwszy piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia, podczas którego małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. Od kilku lat zwyczaj praktykowany jest także w Polsce. Sklepy przygotowują specjalne na ten dzień jednodniowe okazje i zniżki, a wielu klientów ogarnia zakupowe szaleństwo. Często zniżki sięgają nawet kilkudziesięciu procent.

Doświadczenie z lat poprzednich mówi o tym, że spora część promocji przygotowywanych z okazji Black Friday w Polsce, jak i na całym świecie, startuje dzień albo nawet kilka dni wcześniej. Dlatego warto śledzić strony z promocjami lub takie, które udostępniają kody rabatowe obniżające cenę produktu. Na przykład, jeśli interesują nas buty ze sklepu Footshop, wystarczy wpisać w Google frazę: Footshop kupon. W wynikach wyszukiwania najlepiej odnaleźć serwis Kuplio.pl, dzięki któremu otrzymamy spory rabat, a następnie dokonać zakupu.

Oczywiście portal funkcjonuje przez cały rok i informuje o wyprzedażach w popularnych i zaufanych sklepach internetowych i stacjonarnych.
Znajdziecie tam tysiące aktualnych rabatów posortowanych według kategorii tematycznych. Codziennie dodawane są nowe kupony do Waszych ulubionych sklepów. Strona podzielona jest na kategorie, dzięki którym szybko znajdziesz kupony rabatowe, najnowsze wyprzedaże, konkursy, promocje oraz szeroką ofertę zniżek do sklepów stacjonarnych. Wszelkie obniżki podzielone są również w kategoriach produktów, dzięki czemu łatwo znajdziesz rabat, którego szukasz.

R e k l a m a