R e k l a m a
Strona głównaPracaElektryk - Kiełczygłów

Elektryk – Kiełczygłów

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRYK

Obowiązki i zadania osoby na tym stanowisku:

  • Diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn,
  • Konserwacja urządeń,
  • Bieżąca naprawa maszyn elektrycznych,
  • Dokonywanie pomiarów elektrycznych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok
  • Dobra znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość automatyki i pneumatyki przemysłowej,
  • Uprawnienia energetyczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i realizowania swoich pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli czujesz, że potrzebujemy właśnie Ciebie zgłoś się niezwłocznie do nas przesyłając na adres: księgowość@elpol.agro.pl swoje CV z dopiskiem „Elektryk” w temacie.

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments