Dni Działoszyna 2019 [ZDJĘCIA]

10

Działoszyn jak zwykle nie zawodzi, jeśli chodzi o letnie plenerowe imprezy. Tegoroczne Dni Działoszyna 2019 to dwa dni świetnych koncertów i masa wspólnej zabawy.

W ostatni weekend lipca na trenie Parku Strażaka w Działoszynie odbyły się XXVII Dni Miasta i Gminy Działoszyn. Wydarzenie od niemal 30 lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów dobrej muzyki przybywających na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej z najodleglejszych zakątków Polski. W tym roku na działoszyńskiej scenie muzycznej nie mogło zabraknąć artystów zajmujących czołowe miejsca na listach przebojów. Wystąpili Ania Dąbrowska, Kamil Bednarek, Kult, Róże Europy, Teresa Werner oraz Bartosz Jagielski. Swój wyjątkowy show dał Dj Kuras- Marcin Kurek, który porwał publiczność do wspólnej zabawy. Imprezę, jak co roku poprowadzili prezenterzy Radia Ziemi Wieluńskiej Marcin Marciniak i Błażej Pietrzak, którzy dodatkowo w drugim dniu zabawy poprowadzili dyskotekę i zaprezentowali doskonale wszystkim znany program radiowy Szaman Live Mix.

Tegoroczne Dni Działoszyna odwiedzili również posłowie na Sejm RP Tomasz Rzymkowski oraz Paweł Rychlik. Dla aktywnych uczestników wydarzenia czekało wiele nagród, które zostały ufundowane przez darczyńców XXVII Dni Miasta i Gminy Działoszyn. Jedną z głównych nagród były dwa podwójne bilety na mecz Polska-Austria ufundowane przez firmę MB INVEST Maria Bujak z Pajęczna.

Bardzo dziękuję za tak liczne przybycie na wydarzenie, które na dobre wpisało się w historię naszej gminy. Dziękuję darczyńcom dzięki, którym kolejny rok udało nam się utrzymać wysoki poziom organizacji XXVII edycji Dni Miasta i Gminy Działoszyn, a także wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Działoszyn zaangażowanym w przygotowanie imprezy masowej. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia była nie lada wyzwaniem  – mówił Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn Rafał Drab

R e k l a m a
guest
10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Tymek
Tymek
11 miesięcy temu

Ceny z kosmosu gofry z bitą śmietaną 15 zlotych

michalina
michalina
odpowiedział na komentarz  Tymek
11 miesięcy temu

Zgadzam się! Pomimo swojej dyrektorskiej pensji nie zdecydowałam się na zakup!

Zrazik
Zrazik
11 miesięcy temu

Ciepla bułka 20 w porywach do 24 🤐

Ser
Ser
11 miesięcy temu

nie kupować odrazu na kazdej imprezie tego typu sie ceny zmienią

Wyborca
Wyborca
odpowiedział na komentarz  Ser
11 miesięcy temu

Pisiory windują ceny.

Michał
Michał
11 miesięcy temu

A co tam na stoisku u posłanki, co oferuje przed wyborami.

Fifa
Fifa
11 miesięcy temu

Zdjęcie nr 13 powinno zostać zdjęciem Roku…

Aaron
Aaron
11 miesięcy temu

Je*ało gównem obok karuzeli, repertuar muzyczny pokroju spier*olenia, drogo jak skur*esyn a ochrona raz trzepała z browarów raz nie. Nie polecam.

Mmjkki
Mmjkki
11 miesięcy temu

Dąbrowska średnia, a raczej cienko. Bednarek fajny gościu na haju. Ogólnie kiepscizna.

Marianna
Marianna
11 miesięcy temu

Jak dla mnie Jagielski dał najlepszy koncert