R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionWypożyczenie samochodu bez kaucji - czy w Łodzi jest to możliwe?

Wypożyczenie samochodu bez kaucji – czy w Łodzi jest to możliwe?

Z roku na rok wypożyczenia samochodu staje się coraz powszechniejsze. Z oferty wypożyczalni korzystamy zazwyczaj kiedy nasz pojazd jest w naprawie u mechanika lub jesteśmy w podróży i potrzebujemy wygodnego środka transportu. Znaczący wzrost zainteresowania ofertą wypożyczalni doprowadził do obniżenia cen i uatrakcyjnienia oferty. Jedna z takich pozytywnych zmian jest brak konieczności uiszczania kaucji.

W ŁODZI WYPOŻYCZYSZ BEZ KAUCJI

Jeśli chcesz wypożyczyć samochód w Łodzi to zapewne poszukiwania rozpoczniesz od wpisania w wyszukiwarkę internetową frazy wypożyczalnia samochodów łódź. W odpowiedzi uzyskasz ofertę od kilkudziesięciu wypożyczalni i ciężko będzie zdecydować, którą z nich wybrać. Warto zdecydować się na taką, która wypożyczy pojazd bez pobierania kaucji.

Dotychczas wypożyczając samochód wypożyczalnia wymagała także opłacenia kaucji zwrotnej. Ze względu na wysoką wartość oferowanych pojazdów firmy zabezpieczały się w ten sposób na czas wynajmu. Ustalona kwota pieniędzy, była blokowana na naszej karcie kredytowej do momentu zwrotu samochodu w należytym stanie. Mamy jednak dobrą wiadomość dla osób, które chciałby wypożyczyć samochód w Łodzi, a zablokowanie wolnych środków na karcie jest dla nich problemem. Firma Carfree wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów i w swojej ofercie zrezygnowała z wymogu opłacenia kaucji. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą liczyć na wygodę, podczas korzystania z usługi wynajem aut.

PODSTAWIENIE ZA DARMO

To co pozytywnie wyróżnia ofertę Carfree to również darmowe podstawienie wypożyczonego samochodu na lotnisko. Wystarczy, że podczas procesu zamawiania pojazdu wskażesz np. Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta i po przylocie będziesz mógł wsiąść od razu do wypożyczonego samochodu.
Dodatkowo firma zapewnia całodobową obsługę co jest szczególnie ważne właśnie podczas przylotów w późnych godzinach. Dzięki temu o każdej godzinie dnia i nocy możesz liczyć na pomoc konsultanta.

WYNAJMI SAMOCHÓD I ODLICZ VAT

Z ofert wypożyczalni bardzo często korzystają przedsiębiorcy, jednak nie wszyscy wiedzą, że po spełnieniu kilku warunków mogą odliczyć pełną kwotę podatku VAT. Warunkiem podstawowym do pełnego odliczenia jest wykorzystywanie wypożyczonego pojazdu wyłącznie w celach służbowych. Konieczne jest również odpowiednie udokumentowanie eksploatacji wypożyczonego samochodu. Dokładne warunki i porady jak odpowiednio udokumentować taką czynność znajdziesz w artykule Wynajem samochodu a pełne odliczenie VAT.

R e k l a m a