R e k l a m a
Strona głównaróżnePijany zastępca komendanta pajęczańskiej Policji

Pijany zastępca komendanta pajęczańskiej Policji

Zastępca komendanta Policji w Pajęcznie, został zawieszony w czynnościach służbowych. Powodem zawieszenia, było podejrzenie o kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. 

12-listopada około godziny 22, w miejscowości Wąsosz Górny (gmina Kłobuck), zawiadomiono pogotowie ratunkowe o wypadku. Kierujący srebrnym VW Passatem, uderzył w barierkę zabezpieczająca przejazd przez most. Przybyłe na miejsce pogotowie, nie stwierdziło obrażeń u kierującego, jednak wyczuto od kierującego alkohol. W toku przeprowadzonych czynności, w obecności prokuratora, wykonano badanie alkomatem, które wykazało około 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Henryk K. decyzją Komendanta Wojewódzkiego został zawieszony w czynnościach służbowych, wszczęta został już procedura mająca na celu wydalenie go ze służby.

R e k l a m a

8 KOMENTARZE

guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
HENRYK K !!!
HENRYK K !!!
8 lat temu

dawac tej k…. nazwisko !

Payo
Payo
8 lat temu

A jeszcze wczoraj widziałem srebrnego Passata na SKL na skrzyżowaniu Maja z Kościuszki jak bez kierunkowskazu i wielkimi trudnościami ślimaczym tempem opuszczał to skrzyżowania…a tu proszę….

pudelek
pudelek
8 lat temu

Nareszcie … powinęła mu się łapa.

pj
pj
8 lat temu

pewien komisarz którego nazwisko zaczyna się na S i kończy na K też po pijaku miał wypadeczek i jakoś nikt z tego afery nie robił. jakby do wypadku przyjechała policja z Pajęczna nikt by się nawet nie dowiedział

Pies
Pies
8 lat temu

A co wy K…A wieCie o zabijaniu……………….

qwe
qwe
odpowiedział na komentarz  Pies
8 lat temu

chyba o zapijaniu

ble ble
ble ble
8 lat temu

niewazne kto kim jest sprawiedzliwości powinno stac sie za dość!!! Czy komendant czy zul spod sklepu trudno kara i brak okoliczności łagodzących. !!!

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

a tacy mądrale jak pan może jeździć pod wpływem alkoholu też jesteście ludźmi więc traktujcie nas psy za ludzi