R e k l a m a
Strona głównaróżneWywiad z Olą Kotynią - Miss Powiatu Pajęczańskiego 2013

Wywiad z Olą Kotynią – Miss Powiatu Pajęczańskiego 2013

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Olą Kotynią, zwyciężczynią w konkursie Miss Powiatu Pajęczańskiego 2013.

Co Cię skłoniło do wzięcia udziału w konkursie?
Do wzięcia udziału w konkursie zachęcili mnie znajomi. Po raz pierwszy kolega przesłał mi link z konkursem, ale szczerze mówiąc, nie wzięłam tego pod szczególną uwagę. Później natomiast, moje najbliższe przyjaciółki zaczęły mnie namawiać i w końcu uległam.

Czy mocno obawiałaś się konkurencji, czy raczej wiedziałaś, że wygraną masz w kieszeni?
Oczywiście, że się obawiałam! Wszystkie dziewczyny są śliczne, każda z nich reprezentuje niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju typ urody, więc naprawdę, miałam się czego obawiać.

Aleksandra Kotynia Miss Powiatu Pajęczno 2013

Jak traktowałaś udział w wyborach, jako zabawę, możliwość zaprezentowania się? 
Ten konkurs dostarczył mi zarówno dużej ilości dobrej zabawy jak i stresu. Codziennie sprawdzałam wyniki i śledziłam opinie w komentarzach. Aczkolwiek przede wszystkim była to dla mnie wspaniała rozrywka i duża dawka adrenaliny.

Zdradź nam proszę, kim chcesz zostać w przyszłości? 
Bardzo chciałabym się z Wami podzielić tą wiadomością, ale niestety, sama do końca nie wiem czym się chcę zajmować w przyszłości. Jednego jestem pewna – chciałabym robić coś, co sprawiałoby mi przyjemność i nie byłoby dla mnie przykrym obowiązkiem, który musiałabym codziennie i monotonnie wypełniać.

Aleksandra Kotynia Miss Powiatu Pajęczno 2013

Czy startowałaś już w innych podobnych konkursach?
Nie, nie miałam okazji, to był mój pierwszy konkurs tego typu, ale nie wykluczam możliwości wzięcia udziału w innych.

Czym zajmujesz się na co dzień? 
Na co dzień uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu, jestem w maturalnej klasie o profilu matematyczno – geograficznym. W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi, oglądam filmy, czytam.

Aleksandra Kotynia Miss Powiatu Pajęczno 2013

Jak przyjaciele i rodzina zareagowali na Twój start oraz późniejszą wygraną?
Od samego początku moi znajomi i rodzina wspierali mnie i dopingowali wraz z zakwalifikowaniem się do kolejnego etapu. Wszyscy trzymali za mnie kciuki, informowali się wzajemnie o wynikach głosowania. W szkole było podobnie, codziennie zadawano mi pytania kiedy będą oficjalne wyniki i czy można jeszcze głosować. W ostatni dzień głosowania, po godzinie 20 siedziałam przed komputerem i non stop odświeżałam stronę, żeby sprawdzić wyniki i dowiedzieć się jak poszło. Kiedy już został opublikowany post z wynikami głosowania i zobaczyłam, że to ja zostałam Miss, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Było to dla mnie ogromne i jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Otrzymałam dużo wiadomości i telefonów z gratulacjami, a na mojej twarzy do dziś jest uśmiech zadowolenia.

Dziękuję za rozmowę i jeszcze raz gratuluję wygranej.

R e k l a m a

20 KOMENTARZE

guest

20 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
AnonymouseDZN
AnonymouseDZN
9 lat temu

super

lol
lol
9 lat temu

To raczej powinien się nazywać konkurs na największą liczbę znajomych na facebook’u. 😉

Łęcina
Łęcina
odpowiedział na komentarz  lol
9 lat temu

Oj, hejterzy, nigdy im się nie znudzi. Wątpię aby laska miała 1500 znajomych na fejsie, a to że Tobie podobała się inna to Twój problem. Dziewczyna jest bardzo ładna, ale prawdę mówiąc już w półfinale ciężko było wybrać najładniejszą, bo co jak co, ale dziewczyny w powiecie mamy bardzo urodziwe, dlatego rozumiem te wojny w komentarzach.

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  lol
9 lat temu

dokładnie są ładniesze dziewczyny …

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  lol
9 lat temu

Wez sie ogar czlowieku

;-)
;-)
9 lat temu

Osobiście uważam, że w konkursie brały udział ładniejsze dziewczyny 😉 Taki konkurs ostatecznie powinien być rozstrzygnięty przez osoby, które chociaż trochę znają się na modelingu, a nie przez internautów czy znajomych z facebook’a. W takim przypadku pewnie naszą Miss byłby ktoś inny 😉

Łęcina
Łęcina
odpowiedział na komentarz  ;-)
9 lat temu

Ale to nie był Tap madyl (TOP MODEL) tylko konkurs na najładniejszą dziewczynę z powiatu.

xyz
xyz
9 lat temu

podobno tak się wkręciła w ten 'świat modelingu’ że nie daje rady w szkole. Oj

Łęcina
Łęcina
9 lat temu

Nie rozumiem takich ludzi jak ty, jak można być tak zazdrosną mendą?

;-)
;-)
9 lat temu

Nikt tutaj nikogonie hejtuje. Każda 'modelka’ musi pogodzić się z tym, że będzie miała zwolenników i wrogów.
Musisz wiedzieć Łęcina, że Ola pewnie nie ma 1500 znajomych na facebook’u, ale jej znajomi też mają znajomych itd. 😉
Właśnie na takiej zasadzie były oddawane głosy 😉

koleżanka.
koleżanka.
9 lat temu

Gratuluję Olu! To była równa walka, ale to żaden wstyd przegrać z lepszą, tudzież ładniejszą w tym przypadku! Pozdrawiam i gratuluję jeszcze raz. Od początku wiedziałam, że Ty wygrasz i nie mam z Tobą najmniejszych szans.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

nie wiem, dlaczego wciąż jest podkreślane, że wygrała liczba znajomych, skoro Ola zwyciężyła przewagą zaledwie 5 głosów! to był łut szczęścia, akurat jej się udało 🙂

someone.
someone.
9 lat temu

znajomi nie znajomi… weźcie pod uwagę, że osoba z drugiego miejsca miała kilka głosów mniej. Ona też nie ma tylu znajomych na fb. Też znajomi znajomych musieli na nią głosować itd. Kto by nie wygrał, leciałyby hejty zawsze.
Gimbaza w czystej postaci nawrzucać teraz tutaj może, bo w internecie anonimowa jest „taaaaka zajebista”.

Uspokójcie się. Takie wybory to ma być zabawa a nie okazja do jeżdżenia. Dorośnijcie.

gość
gość
9 lat temu

Gratuluje 😉

Lol xd
Lol xd
9 lat temu

Super, że wygrałaś, jesteś najlepsza i najładniejsza :**

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Jest najpiękniejsza, najzgrabniejsza, nasza MISS! gratuluję! Nie przejmuj się zazdrośnicami. Teraz im szkoda, że nie są tak piękne jak TY!

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

To prawda! Jest piękna, Zgrabna, ma klasę. Z wypowiedzi udzielonych do wywiadu wynika, że jest również bardzo inteligentna. Taka powinna być prawdziwa MISS! Jeżeli nawet ma kłopoty w szkole to szybko z nich wybrnie. Spoko, spoko.

anonim
anonim
9 lat temu

Jest w klasie maturalnej. Każdy zbliżając się do matury ma problemy z nauką. Tym bardziej, że nie ukrywajmy, dość że jest ładna, to uczy się w jednym z najlepszych liceów w okolicy. Uważam, że słusznie wygrała. Każdy widząc, że jest konkurs i tak wybierał więcej niż jedną kandydatkę. Ola musiała zostać najczęściej typowana zawdzięczając to zgrabnej sylwetce i ładnej buzi. Serdecznie gratuluęe wygranej i powodzenia w modelingu, jestem pewna, że sesje zdjęciowe będą w 100% udane 🙂

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Oluś gratuluję. Jesteś piękną dziewczyną. Poruszasz się z taką gracją, że gdy idziesz ulicą wszyscy zamierają. W Twoich ruchach jest wdzięk, urok i czar. Szkoda, że te wybory nie odbyły się na wybiegu, bo już po pierwszym etapie wszystkie Twoje konkurentki by odpadły. Cieszę się , choć czasem mogę Cię podziwiać na żywo. Innym jest to nie dane i dlatego takie bzdury wypisują. Gratuluję raz jeszcze! Tobie i tylko Tobie należy się ten tytuł.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Brzydka dziewczyna to ona nie jest, no ale też nie MISS, cały te wybory powinny być live – wtedy by wyszło, która jest naturalnie ładna, a która mistrzynią foto -SZOPA