R e k l a m a
Strona głównaSport1.Liga wraca do gry – zapowiedź!

1.Liga wraca do gry – zapowiedź!

Przerwa zimowa na zapleczu Ekstraklasy trwała wyjątkowo długo, jednak już 25 lutego rozpoczną się pierwsze zmagania. Kto jest faworytem dla zakładów bukmacherskich pod kątem wywalczenie awansu? Jak zaprezentują się najlepsze drużyny rundy jesiennej? W pierwszych spotkaniach? Zapraszam na zapowiedź!

Widzew Łódź vs Arka Gdynia

Nie ma wątpliwości, że najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem w nadchodzącej kolejce będzie rywalizacja Widzewa z Arką. Oba utytułowane zespoły celują w wywalczenie awansu, jednak w zdecydowanie lepszym położeniu znajdują się zawodnicy z Łodzi. Goście będą musieli poszukać kompletu punktów na obiekcie, który w ostatnich latach wyraźnie im nie leży. Dodatkowo trzeba również wspomnieć o znakomitej postawie Widzewa przed własną publicznością w poprzednim, jak również całym tym sezonie. Podopieczni trenera Niedźwiedzia do tej pory zanotowali tylko jedną porażkę i mowa tutaj o starciu w Pucharze Polski z wyżej notowaną Wisłą Kraków. Na ligowych boiskach nikt nie znalazł na nich sposobu.

Arka Gdynia, podobnie jak Widzew Łódź, zdecydowanie lepiej prezentuje się przed własną publicznością. Można powiedzieć, że aktualna strata tego zespołu do miejsc dających bezpośredni awans wynika właśnie z postawy w delegacjach. Arkowcy przed własną publicznością punktowali naprawdę solidnie, jednak straty poniesione na wyjazdach znacząco pogorszyły sytuację tego zespołu w tabeli.

Już w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej piłkarze tego zespołu będą mieli okazją do rehabilitacji. Arka aktualnie traci 9 punktów do miejsca, które zajmuje Widzew, więc nie ma wątpliwości, że musi wygrać to starcie. Zdaniem zakładów bukmacherskich nie będzie to jednak łatwe zadanie. Analitycy uważają, że Widzew jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Moim zdaniem ciekawą propozycją na to spotkanie powinien być zakład specjalny dostępny w Superbet Zakłady Bukmacherskie z podpórką na gospodarzy i underem 3,5 gola.

Skra Częstochowa vs Miedź Legnica

Łatwiejsze zadanie od Widzewa powinien mieć lider z Legnicy. Miedź w nadchodzącej kolejce zmierzy się ze Skrą Częstochowa. Zapis tej rywalizacji wskazuje, że to beniaminek będzie gospodarzem tego meczu, jednak musisz wiedzieć, że rywalizacja odbędzie się na stadionie imienia Orła białego w Legnicy. W związku z tym analitycy zakładów bukmacherskich nie mają żadnych wątpliwości, że Miedź jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Trzeba jednak pamiętać, że pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się podziałem punktów.

Miedź Legnica po rundzie jesiennej jest liderem rozgrywek z dorobkiem 44 punktów. Na korzyść tego zespołu przemawia przede wszystkim 15 straconych bramek, co jest najlepszym wynikiem w całej stawce. Pod kątem gry ofensywnej również nie mają się czego wstydzić, ponieważ zdobyli 36 goli i żaden inny zespół nie przekroczył tego rezultatu.

Skra Częstochowa od początku sezonu jest nieobliczalnym zespołem. Beniaminek potrafi wywalczyć punkty z lepszymi drużynami, co pokazał chociażby w starciu numer jeden z Miedzią, ale również potrafi przegrać, gdy jest zdecydowanym faworytem zakładów bukmacherskich. Przy analizie występów tego zespołu warto zwrócić uwagę, że Skra Częstochowa do tej pory zdobyła tylko 13 bramek ligowych w 20 rozegranych meczach. Ogólnie rywalizację z udziałem tego zespołu zazwyczaj mają underowy charakter.

Miedź Legnica – statystyki:

-Miedź Legnica jest liderem tabeli z dorobkiem 44 punktów. 

-Miedź do tej pory straciła zaledwie 15 bramek, co jest najlepszym wynikiem w całej stawce.

-Drużyna z Legnicy zwyciężyła w 4 ostatnich meczach w lidze.

-Miedź zdobyła przynajmniej 2 bramki w 4 ostatnich meczach ligowych.

-Miedź Legnica po raz ostatni nie zdobyła gola w wyjazdowym starciu z chrobrym Głogów.

W związku z tym, że Miedź Legnica bardzo dobrze prezentuje się w grze defensywnej, a dodatkowo zagra na swoim boisku, gdzie straciła tylko 7 bramek, to spodziewam się tutaj niskiego rezultatu. Skra Częstochowa do tej pory strzeliła tylko 13 goli i nie sądzę, żeby znacznie poprawiła ten rezultat w nadchodzącym starciu. Proponowany typ z oferty zakładów sportowych to -2,5 gola. Takim też wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie między tymi ekipami.

Korona Kielce vs Stomil Olsztyn

Na papierze najłatwiejsze zadanie ze wszystkich drużyn czołówki będzie miała Korona. Kielczanie przed własną publicznością zmierzą się ze Stomilem Olsztyn, który aktualnie znajduje się w strefie spadkowej. W związku z tym analitycy zakładów bukmacherskich nie mają żadnych wątpliwości co do tego, kto ma większe szanse na zwycięstwo. W 2 poprzednich meczach bezpośrednich między tymi drużynami górą wychodziła ekipa z Kielc.

Korona Kielce po rundzie jesiennej ma na koncie 35 punktów po 20 rozegranych meczach. Piłkarze tego zespołu do tej pory zdobyli 27 bramek, a po stronie strat mają 19. Aktualnie tracą oni 4 oczka do Widzewa, który plasuje się na miejscu gwarantującym bezpośredni awans. Nie ma więc wątpliwości, że Kielczanie muszą poszukać punktów, gdy Łodzianie będą mieli trudny terminarz, a z taką sytuacją spotkamy się już w nadchodzącej kolejce.

Stomil Olsztyn zaliczył bardzo trudny początek rundy jesiennej w obecnej kampanii, jednak im dalej w las, tym ta drużyna prezentowała się lepiej. Duma Warmii zakończyła rundę jesienną z dorobkiem 16 punktów po 19 rozegranych meczach. Olsztynianie aktualnie tracą 3 punkty do Puszczy Niepołomice, która jest pierwszym zespołem z bezpiecznej strefy. Do rozegrania pozostało jeszcze kilkanaście spotkań, dlatego też nie ma wątpliwości, że wiele może się tutaj zmienić.

Korona Kielce – statystyki:

-Korona Kielce po 20 rozegranych meczach ma na koncie 35 punktów.

-Kielczanie do tej pory zdobyli 27 bramek.

-Korona Kielce strzela więcej goli w meczach wyjazdowych.

-Kielczanie statystycznie lepiej radzą sobie poza własnym stadionem.

-Korona Kielce straciła mniej bramek na swoim boisku niż na wyjazdach.

W związku z aktualną formą obu drużyn, a także sytuacją w tabeli, wydaje mi się, że najlepszym typem będzie tutaj postawienie na zwycięstwo gospodarzy. Taka propozycja jest dostępna w ofercie zakładów bukmacherskich Superbet.

Więcej lokalnych informacji sportowych znajdziesz tutaj ->
https://twojepajeczno.pl/sport/

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

R e k l a m a