R e k l a m a
Strona głównaSportAmigos Chorzenice z pucharem Przewodniczącego Rady

Amigos Chorzenice z pucharem Przewodniczącego Rady

Amigos Chorzenice okazał się bezkonkurencyjny w walce o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Sulmierzyce.

W niedzielę 2 lipca na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Sulmierzycach odbyła się VI edycja turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. W tym roku swój udział zgłosiło 10 drużyn. W pierwszej fazie rozgrywek rywalizowano w dwóch grupach po pięć zespołów. Awans do fazy pucharowej uzyskały po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy, które zagrały w półfinałach „na krzyż” tj. pierwsza drużyna z grupy A z drugą drużyną grupy B oraz druga drużyna grupy A z pierwszą drużyną z grupy B.

Pierwsze miejsce przypadło drużynie Amigos Chorzenice po bardzo wyrównanym meczu finałowym z ekipą Bałuty, która ostatecznie uplasowała się na drugiej lokacie. Trzecie miejsce zajął Słowian. Najlepszym zawodnikiem wybrany został strzelec zwycięskich bramek w półfinale i finale Andrzej Koszur (Amigos Chorzenice), natomiast najlepszym bramkarzem Damian Bluszcz (Bałuty I).

Tradycyjnie każda drużyna otrzymała piłkę, natomiast trzy najlepsze ekipy zostały wyróżnione nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi pucharami. Nagrody zostały wręczone przez Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Kruszyńskiego.


fot.: Urząd Gminy w Sulmierzycach

R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments