R e k l a m a
Strona głównaSportDołącz do rywalizacji i kręć kilometry dla Sulmierzyc

Dołącz do rywalizacji i kręć kilometry dla Sulmierzyc

Gmina Sulmierzyce przystąpiła do współzawodnictwa w ramach programu „odLOTTOwa jazda”. Do wygrania jest 150 000,00 zł z przeznaczeniem na budowę placu manewrowego dla rowerzystów oraz zakup rowerów.

„odLOTTOwa jazda z OSHEE” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez wspólne wyjeżdżanie kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z pięćdziesięciu, zakwalifikowanych w konkursie. Do zmagań o nagrodę główną 150 000zł zakwalifikowała się również Gmina Sulmierzyce.

Jeśli chcesz pomóc Sulmierzycom w realizacji projektu budowy placu manewrowego dla rowerzystów oraz zakupu rowerów przyłącz się do wspólnej zabawy. Aby wziąć udział w zabawie zarejestruj się (lub zaloguj jeśli masz już konto na Endomondo) pod poniższym linkiem:
https://endomondo.com/teams/33637116 i dołącz do drużyny Sulmierzyc. Zmagania rowerzystów zaczynają się 3 lipca o godz. 00:00:01 i potrwają do 15 września do godz. 23:59:59. Zapisywać można się już teraz.

Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo będzie pokazywać się licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie mają miały przejechane najwięcej kilometrów. Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe – jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie.
Zachęcamy do wspólnej zabawy!

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
szczesliwy z rzasni
szczesliwy z rzasni
6 lat temu

Sulmierzyce wspaniałe jadą i już są na 12 miejscu

Adam13
Adam13
6 lat temu

Cenna inicjatywa tak więc kto może niech siada na rower i pedałuje. Pomagając Sulmierzycą pomożemy także sobie, wszak jazda na rowerze to samo zdrowie.

gonimy lidera
gonimy lidera
6 lat temu

w niedziele rajd grupowy …..nowi zawodnicy mile widziani:)