R e k l a m a
Strona głównaSportCzarni remisują z Zawiszą

Czarni remisują z Zawiszą [WIDEO]

Podczas środowego meczu pomiędzy Czarnymi Rząśnia, a Zawiszą Pajęczno emocje sięgały zenitu. Pierwsza połowa niewątpliwie należała do podopiecznych Jacka Berensztajna,  jednak zawodnikom Zawiszy nie udało się wykorzystać kilku świetnych okazji na strzelenie gola.

Na pierwszą bramka kibice musieli poczekać do drugiej połowy. Po celnym strzale Piłatowskiego piłka wpada wprost do siatki bramkarza Czarnych. Z każdą minutą, atmosfera na boisku stawała się coraz bardziej gorąca.  Zawodnicy nie zgadzali się z decyzjami arbitra, szczególnie z podyktowanym w 80 minucie spotkania rzutem karnym, dzięki któremu Karp wyrównuje wynik i cały mecz kończy się remisem 1:1.

Nie można wygrać meczu marnując 200 % okazje i nie będąc skoncentrowanym do końca. Dziś zremisowaliśmy na własne życzenie i to jest najbardziej przykre, głównie dla naszych kibiców, których należy przeprosić za to co dzisiaj oglądali w naszym wykonaniu pod bramką rywali .Zawodnicy zostawili dziś dużo zdrowia na boisku bo wiadomo, że derby to zawsze derby i każdy chce pokazac się z jak nalepszej strony zwłaszcza na tak pięknym obiekcie jak w Rząśni – powiedział po meczu zdenerwowany Michał Zawadzki –  kierownik Zawiszy Pajęczno

Wygląda na to, że Zawisza nadal nie może przełamać złej passy i jest to kolejny mecz bez zwycięstwa, następna szansa na wygraną już w sobotę, Zawisza podejmie u siebie Orła Nieborów.

Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego emocjonującego spotkania oraz galerii zdjęć autorstwa Wojtka Beśki.

Dajcie znać w komentarzach czy wolicie ujęcia z za bramki czy z boku boiska.