Gminna Liga Strzelecka w Sulmierzycach

0

Po raz kolejny w Sulmierzycach walczono o miano najlepszego strzelca w gminie. Do rywalizacji przystąpiło 28 zawodników.

W niedzielę 19 listopada w hali Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach odbyła się trzecia edycja zawodów „Gmina Liga Strzelecka”. Impreza została zorganizowana przez gminę Sulmierzyce przy współpracy z  Okręgowym Klubem Strzelectwa Sportowego „10” z Radomska. W rywalizacji mógł wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Sulmierzyce, do rywalizacji przystąpiło 28 osób, które zmierzyły się w zawodach indywidualnych oraz w kategorii drużynowej, gdzie powstało 9 trzyosobowych zespołów.

W kategorii drużynowej młodzieży różnicą 26 punktów wygrała ekipa „Sulmierzyce”, natomiast w klasyfikacji drużyn dorosłych wygrał „Eligiów”. Wśród dziewcząt najlepiej strzelała Klaudia Marszał, kategorię chłopcy wygrał Piotr Pulwert. W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn zwyciężył Grzegorz Koch, wśród kobiet najlepsza okazała się Sandra Biniecka.

Najlepsi strzelcy otrzymali z rąk Przewodniczącego Rady Gminy Sulmierzyce Tadeusza Kruszyńskiego atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale.
Szczegółowe wyniki poniżej.

fot.: UG Sulmierzyce

Szczegółowe wyniki:

Klasyfikacja drużynowa – młodzież

  1. Sulmierzyce – 177 pkt.
    BUJACZ Martyna, POTOCKI Krystian, KOMÓR Bartłomiej
    2. Sulmierzyce Kolonia – 151 pkt.
    MARSZAŁ Klaudia, KUŚMIEREK Natalia, POTOCKI Krystian

Klasyfikacja drużynowa – dorośli

  1. Eligiów – 255 pkt.
    PULWERT Patrycja, PULWERT Henryk, PACAK Dawid

2. Wola Wydrzyna – 246 pkt.
KACPRZYK Karina, KACPRZYK Dariusz, BUJACZ Dariusz
3. Sulmierzyce 1 – 243 pkt.
BINIECKA Sandra, BERNER Karolina, BINIECKI Ryszard
4. Kuźnica – 237 pkt.
KOCH Beata, KOCH Zbigniew, KOCH Grzegorz
5. Bałuty – 229 pkt.
DROZD Łukasz, BUJACZ Martyna, KLUCZNY Norbert
6. Dąbrowa 2 – 222 pkt.
KOMÓR Iwona, KOMÓR Przemysław, KOMÓR Bartłomiej
7. Dąbrowa – 200 pkt.
POTOCKA Renata, POTOCKI Tomasz, POTOCKI Krystian
8. Sulmierzyce 3 – 195 pkt.
MUSIAŁ Agnieszka, GRZESIAK Marek, ORZESZEK Gabriel
9. Sulmierzyce 2 – 169 pkt.
KUCHARSKA Beata, SZATKOWSKI Paweł, KUCHARSKI Łukasz

Klasyfikacja indywidualna – dziewczęta

  1. MARSZAŁ Klaudia – 59
    2. GRZESIAK Weronika – 54
    3. KUŚMIEREK Natalia – 23

Klasyfikacja indywidualna – chłopcy

  1. PULWERT Piotr – 67
    2. KOMÓR Bartłomiej – 62
    3. POTOCKI Krystian – 60

Klasyfikacja indywidualna – kobiety

  1. BINIECKA Sandra – 90
    2. PULWERT Patrycja – 86
    3. KACPRZYK Karina – 85

Klasyfikacja indywidualna – mężczyźni

  1. KOCH Grzegorz – 87
    2. KRAWCZYK Łukasz – 86
    3. PACAK Dawid – 85

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy.

avatar