R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionKolarze CMT Pajęczno wracają z medalami

Kolarze CMT Pajęczno wracają z medalami

Czwórka sportowców z powiatu pajęczańskiego wywalczyła miejsce na podium podczas 44. Biegu Jesiennego im. red. Tomasza Hopfera.

W ubiegły weekend w Parzymiechach odbył się 44. Bieg Jesienny im. red. Tomasza HOPFERA. Sportowcy rywalizowali ze sobą w biegach oraz wyścigu rowerowym. Na liście startowej znaleźli się czołowi zawodnicy amatorskich klubów kolarskich z Częstochowy, Przystajni i okolic. Powiat pajęczański reprezentowała silna siedmoosobowa grupa kolarzy Cyclo Master Team Pajęczno. Jak silna była to grupa niech świadczy fakt, że aż czterech z nich stanęło na podium.

Czwarte miejsce w kategorii OPEN i złoty medal w grupie wiekowej mężczyzn 16-29 lat zdobył Michał Mordarski. Tuż za nim uplasował się Konrad Krysiak, który wywałczył złoto wśród mężczyzn kat. 30-49-lat. Niewiele brakowało aby w tej kategorii na podium stanął również Robert Koj, jednak ostatecznie z dwiem sekundami straty zajął czwartą pozycję, jego klubowy kolega Paweł Jafra trzynastą.

Miejsce na szczycie podium wywalczył również Marek Woźniak. Doświadczony kolarz z Pajęczna uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii M50+. Trzecia lokata przypadła Krzysztofowi Miszteli. Jan Pasek przyjechał w tej kategorii jako piąty.

Nowo powstała drużyna CMT Pajęczno zapewnia, że to nie jest jej ostatnie słowo i z pewnością jeszcze o niej usłyszymy.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments