R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoKręć kilometry dla Osiedlove Inicjatywy Pajęczno

Kręć kilometry dla Osiedlove Inicjatywy Pajęczno

Weź udział w akcji „OdLOTTOwa jazda”, organizowanej przez Fundację Lotto! To doskonała okazja, aby wykręcić kółka na swoim rowerze i dołączyć do drużyny Osiedlove Inicjatywy Pajęczno. Przygotujcie się na emocjonujące przygody na dwóch kołach i jednocześnie wsparcie dla szczytnej misji!

„OdLOTTOwa jazda” to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez wspólne wyjeżdżanie kilometrów na rowerze. Do tegorocznych zmagań o nagrodę główną zakwalifikowało się stowarzyszenie „Osiedlove Inicjatywy Pajęczno”.

Jeśli lubimy jazdę na rowerze (do pracy, sportowo lub rekreacyjne), możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Stowarzyszenie Osiedlove Inicjatywy Pajęczno startuje w konkursie „OdLOTTOwa jazda”, organizowanym przez Fundację Lotto im. Haliny Konopackiej. Organizacja chce zorganizować kampanię na rzecz bezpiecznej jazdy na rowerze, cykl eventów z wieloma atrakcjami dla rowerzystów i na ten cel może uzyskać wsparcie. Warunkiem uzyskania pomocy fundacji jest przejechanie na rowerze jak największej liczby kilometrów przez m.in. przez mieszkańców powiatu pajęczańskiego. Wiem, że w Pajęcznie jest wielu wspaniałych rowerzystów – dlatego zachęcam, żeby wykorzystać swoją pozytywną energię i wykręcić mnóstwo pozytywnych kilometrów dla Pajęczna! – przekonuje Wojciech Beśka ze stowarzyszenia Osiedlove Inicjatywy Pajęczno.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym rowerzystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z dwoma kółkami, akcja „OdLOTTOwa jazda” jest dla Ciebie! Na najbardziej wytrwałych cyklistów czekają nagrody. Organizatorzy zapowiadają również organizowanie wspólnych rajdów rowerowych.

Aktualnie na 21 organizacji jesteśmy na wysokim 5 miejscu, ale to nas oczywiście nie satysfakcjonuje, marzy nam się podium. Na pewno w ramach naszego stowarzyszenia będziemy dodatkowo mobilizować uczestników. Już teraz mogę zdradzić, że będą nagrody dla wszystkich, którzy przekroczą barierę 808 km! Będziemy też organizować wiele ciekawych rajdów rowerowych – już wkrótce kolejna wyprawa, tym razem wyjazd będzie o charakterze ultra z dystansem ponad 100 km. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB Osiedlove Inicjatywy Pajęczno – dodaje Beśka.

Jak dołączyć do wspólnego kręcenia? Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Activy. Linki znajdziecie pod adresem https://activy.app/pl/app
Bardziej zaawansowani kolarze korzystający z aplikacji Strava czy Garmin Connect mogą połączyć się z Activy.

Nie zwlekaj! Wsiądź na swój rower i dołącz do wspólnego wyzwania już dziś. Zrób coś dobrego dla siebie i dla innych.

 

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Nauczyciel
Nauczyciel
8 miesięcy temu

Lotto to firma zajmująca się hazardem

Bezimienny
Bezimienny
odpowiedział na komentarz  Nauczyciel
8 miesięcy temu

I w dodatku państwowa z monopolem. Nie ma konkurencji w Polsce. Jest okopana ustawowo.

ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
8 miesięcy temu

Super inicjatywa !!! Zamiast siedzieć przed telewizorem, komputerem ….warto wskoczyć na rower i zrobić coś dla miasta , ale też i dla siebie.
Dołączam do ekipy i kręcę kilometry dla Pajęczna

gosia
gosia
7 miesięcy temu

Brawo, super inicjatywa