R e k l a m a
Strona głównaSportMłodzi adepci Zawiszy na Mistrzostwach Europy

Młodzi adepci Zawiszy na Mistrzostwach Europy

Na zakończenie roku szkolnego jak i sezonu dla młodych piłkarzy Zawiszy Pajęczno rocznika 2007 czekała nagroda. Drużyna wybrała się do Krakowa, aby poznać uroki tego niezwykle pięknego miasta. Podczas wyjazdu młodzicy mieli możliwość oglądać na żywo mecz Mistrzostw Europy U-21 pomiędzy reprezentacjami Włoch i Niemiec.

Chłopcy bardzo byli bardzo ciekawi imprezy, ponieważ po raz pierwszy mieli do czynienia z tak wielkim sportowym wydarzeniem. Wrócili pełni wrażeń, przede wszystkim tych sportowych. […]Podczas wyjazdu doszło do nietypowego wydarzenia. Nasi piłkarze przed meczem zostali poproszeni przez jedną z dużych zachodnich redakcji sportowych o wywiad. Nasz zawodnik na pytanie w języku niemieckim płynnie odpowiedział, jak się nazywa i jaki klub oraz miasto reprezentuje, było nam miło, ponieważ relacja odbywało się na żywo – relacjonuje trener Bogusław Okrzesik.

Jak mówią sami piłkarze, wyjazd był dla nich frajdą, ale również impulsem do dalszych intensywnych zajęć piłkarskich. Świetny występ w ostatnim Ogólnopolskim Turnieju w Zabrzu daje nadzieje na dalszy rozwój wychowawczy i kolejne sportowe sukcesy.

R e k l a m a
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments