R e k l a m a
Strona głównaSportTurniej siatkówki plażowej Ricco Cup

Turniej siatkówki plażowej Ricco Cup

Natalia Cichowlas i Tomasz Szczęsny zwycięzcami turnieju siatkówki plażowej Ricco Cup.

Kolejny Turniej Ricco Cup za nami. W sobotę 4 lipca od godziny 10 trwała zacięta rywalizacja w turnieju siatkówki plażowej drużyn mieszanych. W zmaganiach wzięło udział 11 par. Przybyłych uczestników przywitał Starosta Pajęczański Zbigniew Gajęcki, otwierając tym samym zawody.

Pogoda dopisała co z pewnością odczuli uczestnicy na własnej skórze. Gościły u nas pary z Myszkowa, Częstochowy, Piotrkowa, Kleszczowa oraz lokalni zawodnicy i zawodniczki – relacjonuje Robert Bilski, jeden z organizatorów imprezy.

Po siedmiu godzinach rywalizacji najlepszymi okazała się para Natalia Cichowlas i Tomasz Szczęsny wychowankowie MUKS Libero Pajęczno. Tuż za nimi uplasowała się para Patrycja Włodarczyk i Mateusz Dziechciński. Na trzecim miejscu podium stanęli Roksana Noszczyk i Szymon Buczek.

Wyróżnienia wręczył prezes PSZS w Pajęcznie Cezary Cichowlas oraz Marek Bednarski z wydziału sportu i edukacji Powiatu Pajęczańskiego. Nagrody ufundowało Starostwo powiatowe w Pajęcznie oraz MGOKiS w Pajęcznie. Natomiast Restauracji Ricco zapewniła zawodnikom wsparcie w postaci pysznej pizzy.

fot.: organizatorzy
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments