R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRegionWataha walczyła w Pucharze Polski w Taekwondo ITF

Wataha walczyła w Pucharze Polski w Taekwondo ITF

Puchar Polski w Taekwondo ITF odbył się 12-13 marca w Dzierżoniowie. Turniej był długo wyczekiwany, w marcu 2020 epidemia zatrzymała możliwość zorganizowania turnieju. Dopiero w tym roku udało się doprowadzić wszystkie prace organizacyjne do końca.

Z uwagi na sytuację polityczną niestety nie dotarły zapowiadane ekipy zagraniczne. Prawie 400 polskich zawodników stworzyło turniej na bardzo wysokim poziomie sportowym.

ASW WATAHA wystawiła z pajęczańskiej sekcji 8 zawodników: Dawid Cykowski, Arkadiusz Kawecki, Bartosz Stachera, Karol Stachera, Weronika Włodarczyk, Amelia Prus, Zuzanna Piechowicz, Evelina Datsiuk Wszyscy zawodnicy wykazali niezwykły hart ducha i zaangażowanie.

Do strefy medalowej dotarła trójka reprezentantów Watahy z regionu Pajęczna. Dawid Cykowski w kategorii wiekowej kadetów wywalczył srebrny medal w walkach semi hogo -155 cm. W wyższej grupie wiekowej juniorów młodszych Bartosz Stachera zdobył dwa brązowe medale: w walkach light contact -42 kg i w walkach semi contact -150 cm. Reprezentantka najstarszej grupy wiekowej seniorek, Zuzanna Piechowicz po zaciętych walkach wywalczyła brązowy medal w walkach light contact -55 kg.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments