R e k l a m a
Strona głównaSportWATAHA wraca z medalami

WATAHA wraca z medalami

Kickboxerzy z Akademii Sportów Walki WATAHA wywalczyli 10 medali podczas Grand Prix Polski w Kickboxingu.

18 stycznia w Mińsku Mazowieckim szóstka reprezentantów WATAHY walczyła w konkurencjach kalaki (walka na pałki), pointfighting (walki przerywane), kick light (walki ciągłe), light contact (walki ciągłe).

W kategorii wiekowej dzieci +145 cm Dominik Tymura okazał się absolutnie bezkonkurencyjny w walkach kalaki. Do kolekcji dorzucił też brązowy medal w walkach przerywanych.

Weronika Włodarczyk wygrała swoją kategorię kadet starszy -55 kg w walkach przerywanych, natomiast w walkach ciągłych uplasowała się na miejscu drugim.

Jan Stochniałek i Mateusz Tasarz reprezentowali Watahę w najstarszej grupie wiekowej, seniorów. Janek wrócił z dwoma medalami: brązem w walkach pointfighting -79 kg i brązem w walkach kick light -84 kg. Mateusz natomiast, debiutując na zawodach po kilku miesiącach treningów, wrócił ze srebrem w konkurencji walk przerywanych -79 kg i brązowym medalem w walkach kick light -79 kg.

Amelia Prus została podwójną brązową medalistką konkurencji walk: pointfighting i light contact -57 kg.

Dawid Cykowski tym razem wrócił z turnieju bez medalu, za to z bagażem cennych doświadczeń. Startował w grupie wiekowej kadet młodszy.