R e k l a m a
Strona głównaSportWATAHA zdobywa kolejne medale

WATAHA zdobywa kolejne medale

Zawodnicy Akademii Sportów Walki Wataha zdobyli kolejne medale w taekwon-do. W sobotę 19 maja siedmioosobowa reprezentacja Akademii mierzyła się w konkurencjach Pucharu Krakowa. W zawodach udziało wzięło 161 zawodników z 4 klubów. Na konto Watahy trafiło kolejne 9 medali.

Weronika Włodarczyk wywalczyła aż 4 medale, 3 z kategorii łączonej młodziczki-kadetki i 1 w walce juniorskiej. Bezkonkurencyjna okazała się w walkach touch contact i technikach specjalnych. Z konkurencji tempówek i walki light contact w kategorii junior Weronika wróciła ze srebrnymi medalami. Oliwier Garus zdobył brąz w technikach specjalnych kadetów. Jan Wroński nie miał sobie równych w walkach soft stick dzieci -9 cup, zdobywając złoty medal. Dwie z walk Janek zwyciężył przed czasem przez knock out techniczny. Janek dorzucił jeszcze srebro z technik specjalnych. Maciej Staszewski w konkurencji technik szybkościowych dzieci +9 cup zgarnął brązowy krążek. Wiktor Usatiuk wrócił z turnieju z brązem z walk soft stick dzieci +9 cup.

W Pucharze Krakowa dzielnie walczyli także Dawid Cykowski, który był o włos od medalu z tempówkach i Bartosz Cykowski, który otrzymał medal Małego Smoka za ukończenie olimpiady sprawnościowej dla 5-ciolatków.

Każdy może dołączyć do WATAHY i trenować z najlepszymi. Treningi odbywają się na Hali Sportowej w Pajęcznie – taekwondo i kickboxing, dzieci, młodzież, dorośli.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments