R e k l a m a
Strona głównaSportZagrają dla Mateusza

Zagrają dla Mateusza

W najbliższą sobotę Biało-Niebiescy podejmą na własnym terenie drużynę LKS-u Wierzchlas. Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka na pomoc w rehabilitacji 19-letniego Mateusza.

Rywal Zawiszy radzi sobie w tym sezonie całkiem dobrze, mając na swoim koncie 20 punktów okupując przy tym 6. lokatę. Dla drużyny z Pajęczna będzie to niełatwe wyzwanie, ale i okazja do zrehabilitowania się po porażce z zeszłego tygodnia.

Mecz ten będzie miał również charakter poza sportowy. Członek rodziny jednego z zawodników Zawiszy ucierpiał w poważnym wypadku. 19-letni Mateusz został potrącony na pasach przez samochód. Odniósł poważne obrażenia głowy i walczył o życie w jednym z łódzkich szpitali. W najbliższym czasie trafi na bardzo kosztowną rehabilitację, dlatego potrzebne jest wsparcie finansowe.

Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona przed i podczas meczu przy wejściu na stadion. Prowadzona będzie również sprzedaż gadżetów klubowych, z których pieniądze także zostaną przekazane na zbiórkę. Pieniądze można również wpłacać na internetową zbiórkę w serwisie SiePomaga.pl. Koszt całkowity rehabilitacji to około 100 000 zł, dlatego liczy się każda złotówka…

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/mateusz-jagielski

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ktoś nie stąd
ktoś nie stąd
1 rok temu

Wpłacone – życzę szybkiego powrotu do zdrowia