R e k l a m a
Strona głównaSportZakłady bukmacherskie w Pajęcznie. Gdzie można legalnie obstawiać zakłady?

Zakłady bukmacherskie w Pajęcznie. Gdzie można legalnie obstawiać zakłady?

Czy Pajęczno posiada punkty, w których można obstawiać zakłady bukmacherskie? Na czym polega typowanie wydarzeń sportowych przez Internet i czy taka możliwość jest w Polsce legalna?

Czy w Pajęcznie dostępne są naziemne punkty bukmacherskie?

Od kilku lat w Polsce dynamicznie rozwijają się zakłady bukmacherskie, które można obstawiać przez Internet, jednak część graczy nadal korzysta ze stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów. Wybrani bukmacherzy prowadzą takie punkty w wielu miejscowościach, a liderzy polskiego rynku bukmacherskiego – STS i Fortuna – mają w całym kraju po kilkaset takich lokali. Najczęściej punkty zlokalizowane są w dużych i średnich miastach, natomiast mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą z reguły liczyć na maksymalnie 1 lokal naziemny. 

Czy więc Pajęczno posiada możliwość obstawiania zakładów wzajemnych naziemnie? Jak się okazuje, w naszym mieście działa obecnie 1 punkt naziemny, który należy do bukmachera LV BET. Mieści się on pod adresem: ul. Wiśniowa 1, 98-330 Pajęczno. Oczywiście bukmacher LV BET działa w Polsce w pełni legalnie, gdyż posiada specjalne zezwolenie i to zarówno na działalność przez sieć punktów naziemnych (od 2017 r.), jak i przez Internet (od 2016 r.). Warto dodać, że bukmacher intensywnie sponsoruje polski sport – jest sponsorem m.in. klubów piłkarskich Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Stal Mielec, klubu żużlowego Unia Leszno czy e-sportowego Anonymo. Ambasadorem marki LV BET jest Jakub Błaszczykowski.

Punkty bukmacherskie w okolicy Pajęczna

Pajęczno posiada więc 1 punkt należący do marki LV BET, w którym dostępne są zakłady bukmacherskie. Inni bukmacherzy nie otworzyli tu jak na razie swoich lokali, jednak punkty bukmachera Fortuna, STS, Superbet, forBET czy LV BET znajdziemy w okolicznych miejscowościach. Poniżej zamieszczamy listę punktów bukmacherskich, która może się przydać graczom z Pajęczna.

Bukmacher Fortuna (FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.)

ul.  Leszka Czarnego 15b, 97-500 Radomsko

ul. Stanisława Staszica 16, 42-100 Kłobuck

ul. Śląska 7, 98-300 Wieluń

ul.  Częstochowska 40, 98-300 Wieluń

ul. Mielczarskiego 2, 97-400 Bełchatów

ul. Św. Barbary 1, 97-400 Bełchatów

Bukmacher STS (STS S.A.)

ul. Piastowska 18A, 97-500 Radomsko

Bukmacher Superbet (Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.)

ul. Kopernika 25, 98-300 Wieluń

Bukmacher LV BET (LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o.)

ul. Częstochowska 1, 97-420 Szczerców

Bukmacher forBET (forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.)

ul. Okrzei 31, 97-400 Bełchatów

Internetowe zakłady bukmacherskie a prawo

Jak już jednak wspomnieliśmy, obecnie zakłady bukmacherskie można zawierać nie tylko w stacjonarnych punktach, ale też przez Internet. Takie zakłady udostępniają nie tylko wymienieni już bukmacherzy, ale też inne firmy, m.in. Betclic, Betfan, Etoto, Noblebet, eWinner, Fuksiarz czy PZBuk. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie przebywamy – czy jest to Pajęczno czy dowolne inne miejsce, w którym mamy dostęp do Internetu – zakłady bukmacherskie są dostępne. Podkreślmy jednak, że opcja ta jest zgodna z prawem, ale tylko pod pewnymi warunkami.

Po pierwsze bukmacherzy mogą udostępniać zakłady wyłącznie osobom pełnoletnim, co wynika m.in. z dużego ryzyka uzależnienia się od hazardu. Dlatego też użytkownik musi najpierw zarejestrować własne konto gracza, podając swoje dane i dopiero wtedy może stawiać zakłady bukmacherskie. Dodatkowo aby wypłacić środki konieczna jest weryfikacja tożsamości gracza (np. na podstawie skanu dowodu osobistego).

Po drugie nie każdy bukmacher internetowy jest uprawniony do oferowania swoich usług osobom znajdującym się na terenie Polski. Jeśli internauta chce zagrać online, przebywając w Pajęcznie czy innym miejscu w kraju, powinien najpierw sprawdzić, czy wybrany bukmacher posiada stosowne zezwolenie. Nie jest to wcale drobnostka – za grę u operatorów oferujących zakłady bukmacherskie czy inne gry hazardowe w sposób niezgodny z prawem grożą wysokie kary finansowe. Wszystkie firmy bukmacherskie których nazwy padły w artykule posiadają odpowiednie zezwolenie i organizują w Polsce legalne zakłady bukmacherskie.

R e k l a m a