Zawisza przegrywa z Mechanikiem

2

Porażką zakończył się dla Zawiszy Pajęczno ostatni w tym sezonie mecz na własnym stadionie. W starciu z Mechanikiem Radomsko miejscowa ekipa przegrała 0:1.

Mecz od początku prowadzony był w wolnym tempie, obydwie drużyny zapewniły już sobie utrzymanie w IV lidze, co było widoczne w grze. Pierwsza połowa minęła bez emocji, nie licząc czerwonej kartki dla zawodnika gości. W drugiej część spotkania zawodnicy Zawiszy ruszyli do ataku, jednak żaden z rajdów na bramkę rywali nie zakończył się golem. W 79 minucie błąd popełnia bramkarz Patryk Smolarz i to grający dziesiątką zawodników goście wychodzą na prowadzenie. Końcówka meczu to praktycznie oblężenie bramki Mechanika. W ostatniej akcji meczu, w 93 minucie strzał głową Dawida Pałyski i gości ratuje poprzeczka. Niestety pomimo wielu prób nie udaje się strzelić wyrównującego gola i Zawisza żegna się z własną publicznością przegraną.