R e k l a m a

100 pytań do …

W ramach nowego cyklu przeprowadzamy wywiady z osobami związanymi z powiatem pajęczańskim. To od Was zależy kto zaprezentuje się w naszym portalu.  

Mamy nadzieję, że spodobał Wam się wywiad z burmistrzem Pajęczna. Czekamy na nowe propozycje osób oraz pytań.

Wasze pomysły możecie napisać w komentarzu pod tym wpisem. Wiemy, że wiele z osób które chcielibyście u nas zobaczyć, czyta nasz portal. Dlatego jeśli chcecie zaskoczyć rozmówcę swoim pytaniem przyślijcie je na nasz adres mailowy admin@twojepajeczno.pl lub skorzystajcie z formularza kontaktowego.

R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
max
max
9 lat temu

Moje propozycje to wójt Rzasni oraz starosta lub WC starosta powiatu.

pstryk
pstryk
9 lat temu

Moim zdaniem ciekawy byłby wywiad z najbogatszą osobą w powiecie, ale szczerze mówiąc to nie wiem kto nią jest 🙂
Chyba na ten moment to właściciele ANITY albo FRUBEXU???

Adrian Usarek
Adrian Usarek
9 lat temu

rzeczywiście dobrą opcją byłby wywiad z lokalnym przedsiębiorcą, który odnosi sukces gospodarczy, warto było by sie go zapytac jak by widział Naszą gminę lub powiat. Myślę, że moglibyśmy dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy na różne tematy, warto było się ich zapytać co chcieliby zmienić… Jest kilku takich przedsiębiorców nie tylko w gminie Pajęczno, ale również w okolicznych gminach. Warto było by również zrobić wywiad np z prezesem Cementowni, bo jakby nie patrzeć duża ilość podatków płynie właśnie z tej firmy w dodatku korzysta z pokładów wapienia, który znajduje się często pod naszymi domami. Można by zrobić wywiad z prezesem mleczarni… Więcej »

kierowca
kierowca
9 lat temu

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za drogę między Pajęcznem, a Rząśnią.
Jak już się dowiecie to zadajcie pytanie – czy uważa że postawienie znaku o nierównościach na odcinku 6 kilometrów rozwiązuje sprawę?
Czekają aż znowu wydarzy się jakaś tragedia? Przecież po tej drodze nie da się jeździć. Powinno być wstyd tym ludziom!!!
Wy debile pewnie znowu na nich zagłosujecie.
Mieszkam w Rząśni i na pewno nie zagłosuje na Stolarczyka, bo przez tyle lat nie może poprawić kawałka drogi między Rząśnią, a Chruścińskim, mimo iż gmina bogata.

tomek
tomek
9 lat temu

Dlaczego na wyremontowanej drodze Pajęczno / Nowa Brzeźnica na której znajdują się oświetlenia przejść dla pieszych żadne nie świeci . Czy ma dojść do tragedii?