28 Finał WOŚP w Pajęcznie

20

W niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na który w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. W przeciwieństwie do lat ubiegłych wydarzenie zostanie zorganizowane w hali sportowej przy ul. Grunwaldzkiej w Pajęcznie. Imprezę poprowadzi Paweł Usarek. W trakcie koncertu odbywać się będzie licytacja przedmiotów na rzecz WOŚP. Szczegóły na plakacie.

20
Odpowiedz

avatar
2 Comment threads
18 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
MichałMiro i RychoPytanie do ćpunapytanieJelitko Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
fan_Owsiaka
fan_Owsiaka

Jak to artykuł sponsorowany ? To portal nie gra z orkiestrą ? Musieli wam zapłacić za to ? Napiszcie ile, to dam 2 x tyle na WOŚP. Serca nie macie?

Zosia
Zosia

Wszędzie widzisz kase?? Tobie też tak płacą?? Może “sponsorowany” w tym przypadku oznacza, że wlasnie kasy nie wzięli tylko sami zasponsorowali… a nawrt jakby to co Ty masz do tego??

Jak dla mnie mozesz dac do puszki całą wypłatę, super! Wiele ludzi skorzysta. Popatrz na swoją kieszonke, nie zaglądaj do cudzej.

Prawy i sprawiedliwy
Prawy i sprawiedliwy

Pieluchowcy powinni napełniać puszki bo kasy mają do oporu. Dorwali się do koryta PGE i ciągną po 20 tysięcy i więcej. Ale oni na innych potrafią tylko pluć.

Prawy i spr
Prawy i spr

To złośliwi i nienawistni ludzie.

Hanka
Hanka

To prawda.

nienawiść z was bije
nienawiść z was bije

A powyższe komentarze napisały osoby pełne miłości i chęci niesienia pomocy. Rzygać mi się chce jak widzę wpisy chamów zarzucających coś innym a sami pokazują zwykłe buractwo i nienawiść. Pokazaliście dokładnie oblicze wam podobnych. Nawet w takie tematy wplatacie polityczny jad i zdziwieni że nikt wam już nie wierzy…

Hanka
Hanka

Piszesz o chamach z PiS ? Jeśli tak to bym się z tym zgodziła.

pytanie
pytanie

Hanka ponoć matka się za ciebie wstydzi

Hanka
Hanka

A twoja taka czerwona chodzi, to od gorzały czy od wstydu za ciebie.

pytanie
pytanie

twoja sie wstydzi ze wysrała taką puszczalską lafiryndę jak ty

Jelitko
Jelitko

O jej jaki elokwentny komentator. Ale gdzie ty widziałeś jak się wysrywa dzieci. To była pisia a nie odbyt. Chyba nie chodziłeś (aś) do szkoły, nie ładnie. Żebyś ty odrazu w anala z nową partnerką nie poszedł, bo rany Julek ty dziurek nie znasz.

pytanie
pytanie

,,,

Pytanie do ćpuna
Pytanie do ćpuna

Jelito matka wie że ćpiesz??

Michał
Michał

Ćpasz. Ćwoku.

Pytanie do ćpuna
Pytanie do ćpuna

Jak dla mnie ćwoku możesz sobie nawet wąchać pierdy. Swoją drgą matka wie że ćpiesz?

Michał
Michał

Robisz byki kochanie. Szkoła, szkoła jeszcze raz szkoła, Ćwoku. ( Zwróć uwagę że Cię szanuje i “Ćwoku” jest przez duże”Ć”).

Miro i Rycho
Miro i Rycho

He he kto by pomyślał że ruda ma taki niski poziom.

Redakcja

Fanie Owsiaka uspokajam – fakt, że artykuł oznaczony jest jako sponsorowany nie znaczy, że ktoś za niego zapłacił.
Nigdy nie bierzemy pieniędzy za promowanie akcji charytatywnych. Reklama była zupełnie za darmo. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś przelał na WOŚP 1000 zł 😉

Kaziu
Kaziu

Łapówki w PiS. Kogut złapany a tyle było zaprzeczeń. To partia łapówkarzy to samo jak PO. Tylko rzygać. A czy w regionie jest inaczej?

Karol
Karol

Przecież wiadomo że są z tej samej rodziny, mają tę samą ciocię, Magdalenkę, to dlaczego mieliby być inni. Tylko inny pic, ale pic.